טום שוורץ שולט ב-Pump על סיבת הגירושים, איך קייטי אמרה לו, ולא הגביה, בנוסף לאישה אידיאלית, פיוס ותוכניות לקעקוע 'באבא'

טום שוורץ של Vanderpump Rules על מה שהוביל לקייטי פיצול

טום שוורץ פתח על סיום נישואיו בזמן שהופיע שיאנה שיהפודקאסט של בשבוע שעבר.

חודשים אחרי שהוא ו קייטי מלוני אישרו את הפיצול שלהם למעריצים ולעוקבים שלהם עם הצהרות רגשיות בדפי האינסטגרם שלהם, ה חוקי Vanderpump חבר צוות השחקנים גילה כיצד קייטי הודיעה לו שהיא רוצה להתגרש לפני שתיארה את האישה האידיאלית שלו, שיתפה אם פיוס אפשרי, והתייחסה לתוכניות שלו לקעקוע "בובה" שלו.

"הכל פגע בי בבת אחת, הבר, המשפחה התפרקה לגמרי, במחשבה שאבא שלי הולך למות ואחי, סרטן, הכל בא בבת אחת", שיתף שוורץ בפרק ה-22 ביולי של שיאניגנס. "אבל לקראת זה, היו לי החיים המאושרים והנעימים ביותר. "שגשגתי. היה לי את הבית הגדול והיפה הזה. הייתי מאוהב בטירוף. היה לי כסף בבנק. היה לי ג'קוזי. הייתה לי לטאה. הכל היה טוב. היה לי את הש-ט שלי ביחד. היה לי תיק קריפטו, המניות שלי זינקו… והכל קרס".

בעוד שוורץ אמר שזה שילוב של דברים שגורם לו ולקייטי להיפרד, הוא הודה שאלמלא הלחץ סביב שלו טום סנדובלהבר החדש של Schwartz & Sandy's, הם כנראה יהיו ביחד היום.

"אם זה לא היה הבר, האם עדיין היינו ביחד? כן, כנראה היינו, 100 אחוז, אני חושב שנעשה זאת. אבל אני יודע טוב יותר מאשר להאשים את הבר", הוא הצהיר.

לדברי שוורץ, הפרידה שלו מקייטי הייתה קורעת לב אבל גם "ממש ממש בריאה".

"היא התיישבה, והיא אמרה לי… זה כאב, אבל כיבדתי את זה", הסביר.

לפני שהשתתפה באירוע יחד בתחילת השנה, קייטי פנתה לשוורץ בהצהרה שלעולם לא ישכח: "אנחנו צריכים לנהל שיחה… שיחה רצינית".

"היא הסתכלה בנשמה שלי," הוא נזכר. "והייתי כמו, 'בסדר, נדבר'."

ואז, אחרי המסיבה, הוא וקייטי התיישבו לשיחה הזו בדיוק.

"כמעט ניסיתי לטאטא את זה מתחת לשטיח, אבל בשלב זה, קייטי החליטה", הוא ציין. "ישבנו, והיא אמרה לי, וגבר, היא הייתה רהוטה. היא בחרה את מילותיה בקפידה רבה, והיא הסבירה לי, ולבי נשבר. [But] אני חושב שהיה לה יותר קשה".

למרות שוורץ הואשם בעבר באי קבלת גב של אשתו, הוא אמר לשי שהוא לא מסכים עם הסנטימנט.

"זהו פשטנות גסה של מערכת יחסים עם ניואנסים אהבה עמוקים מאוד," הוא הצהיר, והודה שקייטי "עדיין מרגישה" כך. "אבל אני אכיר ברגשותיה, ואני אסכים איתה שהרבה מהזמן מיהרתי מאוד לבטל את רגשותיה".

בהמשך להגן על עצמו מפני הטענות, אמר שוורץ שקייטי "ניצלה לרעה את החלק הזה של [our] מערכת יחסים" בשלב מוקדם.

"היא תמיד הייתה במאבק, תמיד דרשה שאעמוד לצדה. ״זה או אני או שיאנה. אל תדבר איתה״. כשהיא הייתה כועסת על מישהו, היא רצתה נאמנות ללא תנאי", הוא חשף. "[But] היא התפתחה."

באשר למה שהוא מחפש בבן זוג לעתיד, אמר שוורץ לשאנה, "אולי מישהו קל כמו יום ראשון בבוקר. ואני קל. אני פשוט אוהב אנשים שקל להם".

באותו שלב של הראיון, שוורץ מתחיל לבכות ומתוודה, "אני בוכה הרבה", ושי שואל אותו לגבי מחשבותיו על לחזור להיות ביחד עם קייטי.

"לעולם אל תגיד לעולם לא, בסדר, אבל כאילו, אם קייטי הייתה נכנסת עכשיו כמו, 'שוורץ, אני רוצה לחזור להיות ביחד. עשיתי טעות.' יחמיאו לי, אבל אני אצטרך להגיד 'לא', וזה מוזר, כי אני עדיין מאוהב בה בטירוף, אבל תמיד יהיה זרע הספק הזה", הסביר. "אני אשים לזה מסגרת זמן של 10 שנים. אולי בעוד 10 שנים אני וקייטי נוכל לחזור להיות ביחד".

כשהוא מסתגל לחייו כרווק, שוורץ הודה שהוא מתעסק עם אנשים אבל אמר שיש לו "אפס רצון לצאת לשם ולצאת לדייט, ואמר, "אני מרגיש שפשוט הייתי מתחיל לבכות. היינו רוצים ארבעה קוקטיילים, והייתי מתחיל לבכות ולדבר על אבא שלי".

בתגובה, שיאנה אמר לשוורץ כי תקרית דומה התרחשה על רקע רקל לוויס'פוסט ראשון-ג'יימס קנדי תאריך אירוסין עם פיטר מדריגל.

"בסופו של דבר היא בכתה, דיברה על האירוסין שלה אחרי כמו, ארבעה מרטיני", גילתה סקאנה.

באשר לתוכניות שלו לקעקוע "Bubba" שלו, שוורץ אמר שהוא חשב לשנות אותו ל-Bubba Gump Shrimp לפני שדחף את הבלמים על הרעיון.

"אני אוהב ומוקיר את התקופה הזו בחיי, אלא אם קייטי תבקש ממני להסיר את זה מתוך כבוד למערכת היחסים החדשה שלה, או לחבר החדש שלה, לבעלה, מה שלא יהיה, אני שומר על זה", הוא הצהיר.

בעקבות המכירה הממשמשת ובאה של ביתם ב-2.59 מיליון דולר, שוורץ וקייטי חולקים את המשמורת על הכלבים שלהם.

"אנחנו עושים שבוע אחד, שבוע חופש. אנחנו לא מחלקים את הכלבים, אף פעם. אנחנו לא רוצים שהם יהיו ילדי גירושים", אמר שוורץ. "היא אוהבת אותם מכל הלב והנשמה, וגם אני."

עם זאת, כאשר שוורץ קיווה לקבל עוד יום אחד חופשי, קייטי ירתה בו.

"היא הלכה עליי, והיא לא טועה. 'אתה צריך לכבד את הזמן שלי.' אבל גם… פשוט הייתי צריך עוד יום אחד.. אני לא צריך את ההרצאה המחורבנת. [And] אני יכול לשים את עצמי בנעליה, ואם התפקידים היו הפוכים, הייתי אומר, 'כן, כמובן, קח שבוע'".

קישור מקור