טיילור ארמסטרונג חולק פרטים חדשים על התעללות, משקף את RHOBH

לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב וזרם RHUGT: מועדון נשים לשעבר חבר בהפקה טיילור ארמסטרונג משקפת את זמנה כאחת מעקרות הבית המקוריות של התוכנית. היא חולקת את מחשבותיה הכנות על מה שעבר עליה במהלך שלוש העונות הרופפות הללו.

מדבר עם פודקאסטר דוד יונטף עַל מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטףטיילור נזכרת באותם ימים מוקדמים עם הנשים בחיבה, שכן חברי הקאסט היו חברים באמת, בניגוד למה שהתוכנית עכשיו.

"אני חושב שהיינו כל כך מחוברים רגשית כי דאגנו אחד לשני. ומבחינתי, אני לא ממש מתעצבן מאנשים שאני לא אוהב או שלא אכפת לי מהם. אז אני חושב שהמתחים היו כל כך גבוהים והדרמה הייתה כל כך קיצונית כי בעצם היה אכפת לנו מה זה חושב ואיך להגן אחד על השני. אני חושב שהקשר הזה הוא משהו שבלעדיו הוא הופך לטלוויזיה מאוד מלאכותית".

טיילור גם שיתפה את החוויה שלה עם "מסיבת ארוחת ערב מהגיהנום" המקורית, הכוללת מדיום ומדיום אליסון דובואה, והיא דנה כיצד לדעתה כל העניין נראה "מבוים מאוד". היא גם אמרה שאליסון שתתה יותר מדי והכל "יצא משליטה". בנוסף, היא חשבה שזה "מקרי" שהתוכנית המבוססת על אליסון, בינוניבוטל זמן קצר לאחר שידור הפרק.

"לא ידעתי למה אנחנו נכנסים. דווקא אהבתי את התוכנית בינוני. אני חושב שזה כל כך מעניין, היה רעיון כל כך מעניין. ואז בהתחלה זה נראה מאוד מבוים איך שהיא מתנהגת… ובכן, אני חושב בינוני בוטלה זמן קצר לאחר מכן, "אמר טיילור.

"אני זוכר קמיל [Grammer] בהתחלה כשאכלנו את הקוקטייל המיוחד שלנו, היא אמרה, אל תיתן לאליסון לשתות יותר מדי. כי היא משתגעת, אבל הבחורה הזאת יכולה לקחת את זה לרמה אחרת… אבל כשזה מתחיל לרדת מתחת לחגורה… אני אוהב קייל [Richards] ו מאוריסיו [Umansky] ויש להם נישואים מדהימים והיא התחילה לומר דברים על, אני חושב שקייל מת ומאוריסיו לא ממלא אותה. וחשבתי, בסדר, האפרוח הזה יתחיל לחתוך מתחת לחגורה. ומכאן זה רק יחמיר. ואני, אני חושב שזה פשוט יצא מכלל שליטה לפני שמישהו מאיתנו הבין כמה מטורף זה הולך להיות."

טיילור גם המשיכה וחשפה כי בעונה השנייה, כאשר קמיל 'הוציאה' את מערכת היחסים הפוגענית שלה עם בעלה לשעבר המנוח, ראסל ארמסטרונגהיא ידעה שחייה לאחר מכן לעולם לא יהיו אותו הדבר.

"בעונה השנייה במסיבת התה, כשקמיל יצאה מההתעללות, אני זוכר שהבטתי במפיק השטח שלנו שעמד מולי יחד עם המצלמות. והייתי בהלם", סיפר טיילור לפודקאסט. "יכולתי להיהרג. אני יכול להתגרש, או שדברים עלולים להתהפך לחלוטין וזה יכול לשנות את המצב שלי. אבל ידעתי שברגע שאצא מהדלת הזו, החיים שלי באמת לעולם לא יהיו אותו דבר.

טיילור גם גילתה שכן וונדי וויליאמסלא קמיל, שהייתה הראשונה שקראה בפומבי את מערכת היחסים הפוגענית שלה עם ראסל.

"הצלחתי לקדם את התוכנית עם וונדי וויליאמס אדריאן [Maloof] וונדי וויליאמס, בערך באמצע הראיון, היא אמרה שהוא מתעלל בך, לא? וזה היה עוד אחד מאלה כמו, מה? כאילו אני בטלוויזיה הלאומית… אני אפילו לא יודע מה אמרתי לה, אבל היא יכלה לראות את הדינמיקה במערכת היחסים שלנו אפילו בעונה הראשונה. וזה התחיל להתפרסם הרבה בטוויטר, ואתה יודע, בצהובונים וכאלה, כאילו ברור לשניים האלה יש מערכת יחסים מבולגנת, אבל היא הייתה האדם הראשון שאמר את זה בפומבי. וכמו שאמרת, כמובן, הכחשתי את זה כי זה מה שאנשים עושים”.

טיילור המשיכה ואמרה ש"היא תיתן הכל" כדי לחזור ולצלם את התוכנית עכשיו, מכיוון שהיא כבר לא הילדה השברירית הזו מהימים ההם. היא חזקה ובטוחה יותר.

"הייתי נותן הכל כדי לחזור ולהיות מסוגל לצלם את התוכנית עכשיו ולהיות אישה חזקה ביום כי יש לי מערכת תמיכה חזקה בבית בלילה. כמו לי, יש לי את קן ואת מאוריסיו שלי עכשיו, כי יש לי את בעלי, ג'ון, והוא תמיד היה מגבה אותי לא משנה מה. ואחרי זה אני חושבת שהיה עוזר לי כל כך להיות חזקה יותר בצוות השחקנים", אמרה.

טיילור המשיכה, "במבט לאחור, אני חושב, אלוהים אדירים, אני, זה מעניין כי כשאני מדבר ואני מספר את הסיפור שלי, אפילו מדבר איתך, אני רואה את זה כאדם אחר, כשאני מסתכל אחורה על השנים האלה, זה קורה. אפילו לא נראה כמוני או מרגיש כמוני."

אמר טיילור, כשהיא מסתכלת אחורה על התקופה שבה קמיל הוציאה את ההאשמות על התעללות בפני שאר חבריו RHOBH השחקנים, היא חשבה באותו רגע שראסל סוף סוף "הולך להרוג" אותה.

"בהחלט חשבתי, באותו רגע, כשקמיל הוציא את ההתעללות שהוא עלול להרוג אותי. אה, מאה אחוז. והוא היה בחור ממש קשוח. והוא היה בהרבה קרבות רחוב כשגדל."

ולפי טיילור, זו לא הייתה הפעם הראשונה. היא אמרה שלבני הזוג היו חברים, ואיכשהו הוויכוח הסלים, וטיילור הגיעה לבריכה עם ראסל, שלטענתה ניסה להרוג אותה.

"פגשתי גבר בבוורלי הילס פעם אחת והוא, הם צחקו על זה במסיבה. והוא כאילו, אה כן, בעלך בעט לי בישבן לילה אחד. הוא ניגש לבית שלי והוא היכה אותו כל כך קשות ואז גרר אותו לבריכת שחייה. ואז הם היו צריכים לשלוף אותו ולהחיות אותו כי הוא התכוון להרוג את הבחור. ואז זה קרה מאוחר יותר אחרי שההתעללות שלי יצאה, הוא עשה את אותו הדבר לארוסה של חבר שלי ודפק לו את כל השיניים והחזיק אותו בבריכה. הוא הכניס אותי לבריכה ואני חושב שהוא בהחלט ניסה; הארוס של חבר שלי ניסה להוציא אותי מהמצב. והוא היה, הוא היה יותר משמח להטביע את שנינו".

טיילור סיכמה ואמרה שהיא עדיין בוכה עד היום כשהיא מספרת על ההתעללות, אבל עכשיו היא בוכה מסיבה אחרת. היא בוכה על "הילדה ההיא" מי שהיא הייתה פעם.

"אני די בוכה בכל פעם עדיין. ואני חושב שאני בוכה כי עכשיו, כמעט גרמת לי לבכות עכשיו. אני בוכה כי אני עצוב בשביל הילדה ההיא. מי שבילה כל כך הרבה זמן. כמו שאמרתי, אני מסתכל על זה כאדם אחר באמת. ואני חושב על הידיעה שכל אחד אחר יכול להרשות לכל כך הרבה דברים לקרות ולכל כך הרבה ייסורים לקרות. ואז בכל פעם שאני מדבר על הבת שלי, אתה יכול פשוט להביא את מפעל המים, ובאופן מפתיע, זה עדיין, זה עדיין משפיע עליי".

אתה יכול לתפוס את טיילור RHUGT: מועדון נשים לשעברשזורם כעת ב-Peacock.

קישור מקור