טיילור ארמסטרונג מגנה את הטענות של ברנדי על "ייצור עצמי"

קרדיט: שווטרסטוק/טינסלטאון, בריאן בדר/פיקוק

טיילור ארמסטרונג מוצא ברנדי גלנווילהטענות של "מייצר עצמי" שלה לכאורה אירוניות.

אחרי הבחור שלה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום הציעה שהיא רוקמת קווי עלילה במאמץ להרוויח יותר זמן במצלמה עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי בעונה השנייה, טיילור מחאה כפיים לעבר הכוכבת שלה בכך שהציעה שברנדי היא "מעל-[produced]"על מועדון הנשים לשעבר.

"אני מוצא שזה מאוד אירוני שברנדי הייתה אומרת שאני מייצרת עצמית בהתחשב בעובדה שהיא פשוט אומרת דברים מהשרוול כדי למשוך תשומת לב, במיוחד כשזה לא קשור אליה", אמרה טיילור. מגזין לוס אנג'לס ב-21 ביוני. "אני פשוט אומר, 'על מה לעזאזל אתה מדבר? אני מייצר יתר על המידה? אתה קופץ לדברים שאין להם שום קשר אליך!'”

בין טיעון אחד מסוים על RHUGTבמהלכו נראתה טיילור צורחת מעבר לשולחן בברנדי, ברנדי אמרה לצופים שהרגע הזכיר לה את המם החתול הידוע לשמצה של טיילור, שנוצר לאחר פרק "מסיבת החוף של מאליבו מהגיהנום" של RHOBH העונה השנייה שבה טיילור צרחה קמיל גרמר לתגובות על בעלה לשעבר המנוח, ראסל ארמסטרונג.

"למעשה חשבתי שזו תגובה די מצחיקה", הודה טיילור. "עד היום אני לא מבין את המם, אבל אנשים סופר יצירתיים."

נכנס לצילומים הלאה RHUGT העונה השנייה, שהתקיימה בשנה שעברה ב דורינדה מדליבאחוזת בלוסטון, טיילור הייתה לחוצה להתאחד עם ברנדי, למרות שהיא קיוותה שהיא התבגרה בשנים האחרונות.

"היו לי תקוות גדולות שאולי ברנדי התבגרה קצת במהלך השנים האחרונות ושהיא ואני נוכל להסתדר, ואולי הייתה תקווה שהדברים יהיו שונים בינינו כי החיים שלי כל כך שונים עכשיו", נזכר טיילור. . "אני אדם כל כך חזק ממה שהייתי כשברנדי ואני נלחמנו ואולי תהיה לזה תוצאה אחרת בגלל האבולוציה שלי".

"אבל עדיין הייתה הרבה חשש ופשוט חשבתי עם הבחורה הזו, זה יכול ללכת באחת משתי דרכים, ורוב הסיכויים שזה יהיה בכיוון הלא נכון", הוסיפה.

לאחר שציינה שהיא הייתה "חזקה וטובה יותר" במהלך הצילומים RHUGT ממה שהיא הייתה על RHOBHוציינה שהתהליך היה "כל כך הרבה יותר כיף", חשפה טיילור אם תשקול לחזור אליו RHOBH.

"בהחלט הייתי חוזר עקרות בית"אישר טיילור. "להיות על טיול בנות אולטימטיבי קצת הזכיר לי את ההנאות שבפעילות עקרות בית וגם סוג של אחווה שמגיעה עם זה. עד כמה שיש הרבה דרמה, זו גם קבוצה גדולה של חברים… השישה המקוריים של בוורלי הילס בנות תמיד יהיו כמו משפחה בשבילי. עברנו כל כך הרבה ביחד ותמיד יהיה לי מקום מיוחד בלב שלי ל-OG של בוורלי הילס."

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברמתחיל להזרים ב-Peacock ביום חמישי, 23 ביוני.

קישור מקור