טיילור ארמסטרונג על ברנדי אומרת שהיא "הכי פחות אולטימטיבית"

טיילור ארמסטרונג נשאל לגבי ברנדי גלנוויל הטיחה בה בתור חברת השחקנים "הכי פחות אולטימטיבית" של העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עַל צפו בשידור חי מה קורה ביום שלישי בלילה.

בנוסף לדיון ב"קוד" היא ו קייל ריצ'רדס נהגו להשתמש כדי להימנע מצילום עבור עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ומגיב ל ג'יל זאריןהניסיון של להתקדם אווה מרסילתוכנית הרדיו של מופעלת RHUGTטיילור שיתפה את מחשבותיה על ההערה של ברנדי והסבירה את מערכת היחסים הנוכחית שלהם.

"אני לא שם לב למה שברנדי אומר," הודתה טיילור בפרק ה-12 ביולי של WWHL לאחר שנשאלה לגבי הגוון שלה. "ברנדי משתנה."

"לברנדי ולי יש מערכת יחסים כזו", המשיכה טיילור. "אתה יודע שבמהלך החגים אתה מתרגש לקרוביך לבוא, ואז ביום השלישי אתה אומר, 'תוציא את ה-F?' כי נמאס לך?"

מסתכלת אחורה על זמנה הלאה RHOBHלאחר שאנדי קרא שאלה ממעריץ, שרצה לדעת אם דניס ריצ'רדס קיבל את הרעיון לצעוק, "בראבו, בראבו," מקייל ו ליסה ונדרפומפשעשויה להשתמש במונח בעבר, טיילור הכחישה שזה המקרה וחשפה מה היא וקייל בעצם עשו כדי להימנע מצילומים.

"היינו שרים למעשה שירים שידענו שלא תקנו את זכויות היוצרים עבורם בכל פעם שלא רצינו להצטלם. היינו שרים כמו, HBD או כמו מייקל ג'קסון או משהו כי אנחנו כמו, 'הם לעולם לא יקנו את הזכויות לזה'. ואז גם לקייל ולי היה קוד קטן, בכל פעם שמישהו מאיתנו התחיל לשתות יותר מדי, מה שאני מניח שלא היה לה את הגב שלי כל כך הרבה פעמים, אבל היינו אומרים, 'העגיל שלך נושר. ," גילתה טיילור, והטילה קצת צל על חברתה לשעבר לצוות.

בעוד שטיילור התחבט עם ברנדי לאורך כל הצילומים RHUGT בעונה השנייה, היה לה רגע מחמם לב עם אווה כשהם התחברו על רקע התעללות בעבר.

"זו הייתה הפתעה אמיתית כי דיברנו על שלי [former] מַצָב [with late ex-husband Russell Armstrong] בארוחת הערב, ואווה, ראיתי את עיניה זוחלות מדמעות," נזכר טיילור. "היא תפסה את ידי. ולא ידעתי אם זה בגלל ההתאבדות, שזה נוגע בה, או בגלל ההתעללות, וכדי שהיא תוכל להיפתח בפניי על מה שקרה עם ההתעללות שלה, זה היה רגע מאוד נוגע ללב. בשבילי ואני באמת אהבנו את זה איתה."

מאוחר יותר, על WWHL: After Showטיילור התייחס למאמציה של ג'יל להשיג מקום אורח בתוכנית הרדיו של אווה.

"בהתחלה חשבתי שזה לא עניין גדול ואז ככל שזה נמשך, הבנתי שזה גורם לאווה מאוד לא נוח וזה הפך להיות מאוד מוזר בשלב הזה, ואז ג'יל התעקש. אבל זו ג'יל זארין," הסביר טיילור. "היא רק תדבר ותדבר ותדחוף ותדחוף ותדחוף והיא אפילו לא יודעת שהיא עושה את זה."

לגבי מערכות היחסים שלה עם הקודמים שלה RHOBH חברים לצוות, טיילור אמרה שהיא אוהבת "את כולם", והיא תיארה את הקבוצה כ"משפחה".

"עברנו קצת ביחד. ששתנו המקוריים תמיד נהיה חברים ואני תמיד אוקיר את המשפחה הזו", שיתפה.

גם במהלך השידור החי, טיילור חשפה את הדבר היחיד שמעצבן אותה במם הידוע לשמצה שלה "אישה צועקת על חתול", ואמרה, "הדבר היחיד שאני כועס עליו הוא שאני לא עושה מזה כלום".

RHOBH טיילור ארמסטרונג בסרט

פרקים חדשים של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברזורמים מדי יום חמישי ב-Peacock.

קישור מקור