טיילר סטנאלנד ואלכס הול אותרו בין בריטני ספליט

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages, Shutterstock/Kathy Hutchins

טיילר סטנאלנד נתפס מתקרב למדי לשלו מוכר את ה-OC חבר לצוות, אלכס הולבמהלך ביקור במסעדת אורנג' קאונטי בשבוע שעבר – באותו יום שהוא ואשתו בריטני סנואו אישרו את הפרידה שלהם.

בעוד טיילר ובריטני שיתפו הצהרות בדפי האינסטגרם שלהם, ואישרו שלוקח להם קצת זמן לוודא שהם "חיים את החיים הכי מספקים ואותנטיים שלנו", כמה דיווחים חדשים קישרו את טיילר גם לאלכס וגם פולי ברינדלשמופיע גם בתוכנית הריאליטי שלהם בנטפליקס.

על פי דוח מ-17 בספטמבר מ TMZטיילר ואלכס ביקרו ב-SOTA בקורונה דל מאר ביום רביעי שעבר בערב, שם הם סעדו על סושי ולפי הדיווחים נראו "יותר מיודידים", למרות שהם לא היו "אינטימיים מדי" אחד עם השני.

עד ראייה סיפר לרשת שטיילר ואלכס נראו נוגעים זה בזה כשיצאו מהמקום ויצאו זה לצד זה במורד הרחוב. ובמהלך שהותם במסעדה, טיילר נראה מרחרח את כתפו של אלכס.

בתגובה ליציאה, מקורבים לגולש המקצועי לשעבר התעקשו שאין שום דבר בינו לבין אלכס, וטענו שהם פשוט נהנים מבילוי לילי עם קבוצה של שישה. הם גם ציינו שכל הקבוצה הריחה את הבשמים אחד של השני בזמן שהם משוחחים על ריחות ודאודורנט.

בנוסף לביקורם של טיילר ואלכס ב-SOTA, על פי הדיווחים, המתווכים ביקרו גם ב-The Quiet Woman ביום רביעי שעבר. כפי שסיפר מקורב E! חֲדָשׁוֹתנראה היה שהדברים "מהבילים" בין השניים כשהם נצפו מחוץ למסעדה.

"היא קפצה עליו, כאילו ניסתה להרים אותו", שיתף עד ראייה. "הם היו מאוד מפלרטטים אחד עם השני בחוץ."

בינתיים, פעם אחת בפנים, מקור שני אמר שהקבוצה "די רועשת כל הלילה", וציין שדווקא פולי היא שנראה שהיא מגיעה לסינגל החדש טיילר.

"פולי ישבה ליד טיילר והיא גם הייתה מעליו. הם היו מאוד רגישים ודיברו קרוב אחד לשני, זרועים אחד על הכיסאות של זה", גילה המקורב השני. "אז בחוץ טיילר ואלכס היו זה על זה ובפנים טיילר ופולי פלרטטו".

באשר לטיילר, המקורב אמר שנראה שלא אכפת לו קצת מהתשומת לב.

"[He] לא נראה עצוב בכלל באותו לילה, הוא באמת נראה כאילו הוא מאוד שמח ונהנה מחיי הרווקות", הם ציינו.

כפי ש מוכר את ה-OC המעריצים אולי יודעים, טיילר עלה לכותרות לפני שבועות לאחר שחשף עוד אחת מחברותיו, קיילה קרדונהניסתה לנשק אותו

מוכר את ה-OC העונה הראשונה משודרת כעת בנטפליקס.קישור מקור