טמרה וטדי מביעים דאגה לטרזה ג'ודיצה, סלאם לואיס

אני חושב שזה הוגן לומר עקרות בית לשעבר שופטת טמרה ו טדי מלנקמפ אינם אוהדים של שנויים במחלוקת עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי זוּג תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולס.

הצופים וה RHONJ צוות השחקנים כאחד נזהרו מאוד מעברו של לואיס ומכוונותיו עם תרזה, ובפרק באפריל 2022 בפודקאסט של טמרה וטדי, שני T'ים בתרמילבאמצעות כָּבֵדנראה היה שהשניים בהחלט הסכימו.

בהתייחס לפרק ה-15 באפריל של RHONJהתנהגותו של לואיס הועמדה בספק לאחר שלואיס המופרע דרש ממנו וטרזה לעזוב ארוחת ערב לאחר שהצוות המשיך לשאול שאלות על עברו.

"בוא נלך, אני רוצה לצאת מפה, אני רוצה לקחת מטוס וללכת הביתה… כאילו ברצינות, סיימתי. כאילו אני לא צריך את זה. אני עובד קשה ואתה לא צריך לעבוד יום בחייך. איזה מזל זה? בואו נעבור לבית שלנו בגודל 50,000 רגל מרובע," פלט לואיס בכעס.

סוג זה של התנהגות לא התאים עם טמרה וטדי מכיוון שהם מאמינים שלואיס מתחיל להראות את "הצבעים האמיתיים" שלו.

"החבר שלה, הארוס, הראה את הצבעים האמיתיים שלו, מה שקצת הפחיד אותי", עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום תמרה הצהיר.

לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת טדי הסכימה והביעה את הדאגה שלה לטרזה, ואמרה שלואיס "מתחרפן", וזה גרם לה "להרגיש קצת מודאגת" עבור תרזה.

"היה לה את המבט הזה בעיניים כאילו אני צריך לפייס אותו בצורה מסוימת עכשיו או שדברים הולכים להיות ממש גרועים," המשיך טדי.

טמרה הסכימה ואמרה שהתנהגותו של לואיס העלתה זיכרונות מאחד מבעלה לשעבר וכינתה את לואיס "קצת שולט".

"היא הזכירה לי הרבה כשהייתי עם האקס שלי, אתה צריך להגיד לו דברים מסוימים כדי להרגיע אותו, אחרת זה יהיה ***. אז התחשק לי [Ruelas] יכול להיות שהיא קצת שולטת והיא באמת אמרה, 'זה טוב מותק זה טוב, אנחנו נהיה בסדר, אנחנו טובים' וחשבתי אוף", אמרה טמרה.

זו לא הפעם הראשונה שטמרה דנה במערכת היחסים של לואיס וטרזה. מדבר אל עמוד שישיהטמרה השוותה את לואיס אליו של RHOC של ויקי גונבלסון לְשֶׁעָבַר ברוקס איירס (שזייף לשמצה את אבחנת הסרטן שלו). זה הוביל לטרזה שהפסיקה לעקוב אחריה.

"אז, תרזה הפסיקה לעקוב אחרי כי אמרתי שלואי נותן לי אווירה של ברוקס – אתה יודע, ברוקס איירס מ'מחוז אורנג', הילד של ויקי", אמרה טמרה.

עם זאת, טמרה עדיין עוקבת אחר תרזה כרגע.

אז אני חושב שזה בטוח להניח שלא תרזה ולא לואיס יופיעו בפודקאסט של תמרה וטדי בקרוב.

הפרק השני של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי המפגש אמור לעלות ביום שלישי הבא בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור