טמרה שופטת ואלכסיס יצטרפו מחדש לקאסט של RHOC לעונה 17?

קרדיט: KWKC/MEGA, Xavier Collin/Image Press Agency

שופטת טמרה ו אלכסיס בלינו על פי הדיווחים חוזרים ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' בתוך טלטלה גדולה של צוות השחקנים לקראת עונה 17.

על פי דיווח חדש, טמרה ואלכסיס ניהלו שתיהן שיחות עם מפיקים לגבי תפקידיהן הפוטנציאליים בעונה החדשה, שלפי הדיווחים תהיה ללא ד"ר ג'ן ארמסטרונג ויכול להופיע נואלה ברנרר וחברי צוות נוספים בתפקידים מופחתים.

ב-1 ביולי, רדאר אונליין גילה כי תוך כדי ויקי גונבלסוןלפי הדיווחים , OG של סדרת הריאליטי Bravo, לא יצרו קשר בנוגע להופעה בעונה הקרובה של הסדרה, תמרה הסכימה לחזור קצת יותר משנתיים לאחר ששניהם אישרו שלא יופיעו בעונה ה-15 של הסדרה.

לגבי אלכסיס, לכאורה פנו אליה לגבי עונה 17 אך טרם חתמה על חוזה עם הרשת.

ובעוד ששאר נשות התוכנית ילמדו על גורלן בקרוב, המקור המשיך ואמר שד"ר ג'ן, שהגיש בקשה לגירושין מהבעל ריין הולידיי ביוני לאחר שמונה שנות נישואים ושלושה ילדים, לא תחזור וציינה שנואלה, שהצטרפה לתוכנית על רקע הגירושים שלה מ ג'יימס ברנרהורד בדרגה.

שאנון בידור ו הת'ר דוברובינתיים, צפויים לשמור על משרותיהם במשרה מלאה כ ג'ינה קירשנהייטר ו אמילי סימפסון להתמודד עם ההדחה הפוטנציאלית שלהם.

למרות שאלקסיס לא דנה על חזרה פוטנציאלית RHOC בחודשים האחרונים היא אכן התייחסה לנושא ב-2019, ואמרה ל-TooFab שדחתה את ההזדמנות לאחר שפנו אליה RHOC יַצרָן דאגלס רוס.

"הייתה לנו שיחה ארוכה, מילאתי ​​אותו על כל הגירושים שלי, סיפרתי לו כל מה שקורה בחיים שלי, ורק אמרתי, 'לא, אני חושב שאני במקום ממש בזן, ואני עושה זאת' לא רוצה לחזור,'" היא נזכרה.

באותו זמן, אלכסיס גם אמרה למפיק, "אני לא אצלם עם טמרה".

אלכסיס הוצגה בתפקיד במשרה מלאה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' מעונה חמישית עד עונה 8.

קישור מקור