טמרה שופטת וטדי סלאם "כועסת" בתני על הערת WWHL

קרדיט: Shutterstock/Lev Radin, Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

קבוצה נוספת של עקרות בית מגיעה בתני פרנקל ומתח עליה ביקורת קשה עקרות בית אמיתיות צפייה חוזרת בפודקאסט "לא מקורי", ReWivesלאחר שהיא "טרסה" את התוכנית במשך שנים.

טדי מלנקמפ ו שופטת טמרה לא לקח בעין יפה את העימות של בתני עם אנדי כהן ואורח עמית ג'ף לואיס עַל צפו במה שקורה בשידור חי. במהלך העימות, אנדי כינה את בת'ני "צבועה" על שהשיקה את הפודקאסט, ובת'ני טענה בזלזול שהגרסה שלה לפודקאסט של צפייה חוזרת שונה מאחרות מכיוון שהיא "לא פוטרה" או "עובדת ממורמרת".

על שלהם שני T'ים בתרמיל פודקאסט, טמרה וטדי נזפו ב עקרות בית אמיתיות של ניו יורק הראיון של אלום ובחירת המילים, קורא להם רק יותר מה"חבטות" היומרניות של בת'ני.

"הדבר היחיד שממש לא היה אכפת לי ממנו הוא שג'ף אמר 'אז תגיד לי מה שונה בפודקאסט שלך מכל תקציר עקרות בית' והיא אומרת 'טוב לא פוטרתי'. מה לעזאזל זה קשור למשהו? את עקרת בית לשעבר וזה לא משנה אם פוטרת או עזבת – מה זה קשור לזה שהוא שונה עם הפודקאסט שלך? זה רק עוד אחד מהדקים שלה", טענה טמרה בתוכנית, דרך כָּבֵד.

טדי הסכים ותוהה בקול למה בת'ני כל כך מתגוננת ומרירה לגבי השאלות סביב הפודקאסט, במיוחד כשבת'ני טוענת שהיא יכולה לחזור רוני מתי שהיא רוצה.

"[Bethenny] כל הזמן אמר לג'ף לואיס כמה הוא כועס כי הוא פוטר כי היא לא פוטרה – והיא יכלה לחזור בכל עת ואני כמו 'נהדר'. אבל אם אתה יכול לחזור בכל עת ואתה לא רוצה לחזור, אז על מה אתה כל כך כועס?"

טדי חשפה בעבר את מחשבותיה על בת'ני במהלך פרק דצמבר 2022 של הפודקאסט.

"זה משהו שרצית לעשות, ברור שיש לך עסקה, אתה מרוויח כסף טוב. למה אתה כל כך מתגונן לגבי זה? פשוט תצחק. כמו לקחת בדיחה. כמו להיות כמו, 'כן, אתה יודע מה? שיניתי את דעתי. אני אעשה הכל בשביל כסף'", היא הצהירה.

ממשיכים הלאה, לבת'ני עדיין יש כמה חברים עקרות בית העולם למרות השליליות שמגיעה אליה.

מדבר אל מחליט בתחילת החודש, בת'ני חשפה שהיא בקשר עם לשעבר רוני שחקן משנה סוניה מורגן, דורינדה מַחְרוֹזֶתובאופן מפתיע, רמונה זמר.

"זה כל כך מצחיק, סוניה [Morgan] שלחה לי הודעה אתמול", אמרה בת'ני לאאוטלט. "דורינדה [Medley] שלחה לי הודעה אחרי צפו במה שקורה בשידור חילהגיד שאני מקווה שתחזור, מה שאני תמיד אומר שזה מאוד אדיב ומחמיא."

"רמונה [Singer] שלח לי הודעה, ביקש ממני עצה עסקית. אז זה חדש ושונה ואני תמיד פתוח לתת ייעוץ עסקי. ואז יש לי סוג של מערכת יחסים של אינסטגרם, טיק-טוק עם מישהו אחר עקרות בית שאפילו לא פגשתי מעולם", התוודה איל הסקיניגירל.

לתני אין תוכניות לחזור אליה רוני או הספין-אוף הקרוב, רוני: מוֹרֶשֶׁתולא הייתה לה שום התלבטות לגבי פרסום עובדה זו.

"זה לא משהו שנראה כאילו זה מושך אותי, זה נראה כמו הדג'פודג' כשכבר יש להם כמה סדרות של הדג'פודג'ים של כולם מעורבבים יחדיו, אז זה אוסף של אנשים שהיו פעם בעיר אחת.", בת'ני. אמרה במהלך פרק 1 באפריל בפודקאסט שלה, רק ב.בהתייחסו ל מוֹרֶשֶׁת. "זה קצת לא ברור ומבלבל עבורי."

קישור מקור