טמרה שופטת על הכיף והכי פחות RHUGT כוכבת, אדי נסער

שופטת טמרה סיפר ​​הכל על העונה האחרונה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביה מועדון נשים לשעברבפרק האחרון בפודקאסט המשותף שלה עם טדי מלנקמפ.

בנוסף לשמות של הכוכבים הכי כיפיים והכי פחות כיפיים שלה, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום הסביר מדוע הבעל אדי שופט לא ישמח כשהוא יראה את הטריילר המלא והודה בכך טיילור ארמסטרונג קיבלו דיבור להיות הנשים במהלך שהותם ב דורינדה מדליהבית של בלוסטון, אחוזת ברקשייר.

"הייתי אומר [Brandi Glanville]זה כיף. דורינדה הייתה מהנה. הכי כיף… אני. היה לי הכי כיף", הצהירה טמרה שני T'ים בתרמיל. "[The least fun was] טיילור כי היא פשוט די שקטה. [She’s] סופר מתוק אבל הייתי אומר שהיא לא הייתה זו שהולכת לגמרי."

בעוד הטריילר הרשמי עבור RHUGT שוחרר, אמר טדי שהגרסה ששיתפה טמרה ברשתות החברתיות הייתה קצת שונה.

"לפני שטמרה מפרסמת את הטריילר, היא מחדשת אותו כשהחלק שלה לא נמצא בו כדי שאדי לא יראה אותו", היא חשפה.

לדברי טמרה, היא השתכרה במסיבת יום ההולדת האחרונה של אדי והראתה את החזה החשוף למשפחה ולחברים, מה שאדי לא נהנה ממנו,

"[The] למחרת, הוא אומר, 'אפשר לדבר איתך על משהו?' אני כמו, 'כן בטח'. הוא אומר, 'אתה יכול בבקשה להפסיק לעשות את זה? זה מפריע לי.' ואני הולך, 'אני אפילו לא יודע שעשיתי את זה'. הוא אומר, 'ובכן זו הבעיה. תפסיק לעשות את זה'. ואמרתי, 'בסדר, אני לעולם לא אעשה את זה שוב'. ואז הטריילר יוצא ואני כמו, 'אה שא-ט'", הודתה טמרה, וציינה שאדי יראה את זה "כשהוא יראה את זה".

"אני יודע שזה הולך להיות, 'אתה צוחק עליי? עשית את זה שוב?' ואני כמו, 'כן, עשיתי'. ואז זה יהיה הכתף הקרה לכמה שעות ואז הוא יעבור את זה", היא חזתה.

במבט לאחור על הייצור על RHUGT בעונה השנייה, שהתרחשה בסתיו שעבר, טמרה אמרה שהקונפליקט הגדול ביותר שלה היה עם "ברנדי ודורינדה מכל האנשים", וגם ציינה שברנדי השתכרה ביותר.

"ברנדי, היא עושה את זה בגדול. היא שותה ואז למחרת בבוקר היא אומרת, 'אני לא ממש זוכרת מה קרה אתמול בלילה'. אבל אף אחד מאיתנו לא היה הרחק מאחוריה", התוודתה טמרה והוסיפה פאדרה פארקס לא שתה.

באשר לעימות של צוות השחקנים עם טיילור, טמרה אמרה שזה נבע מההתנהגות הנמוכה של טיילור.

"טיילור לא אומרת הרבה. אין הרבה מילים", היא שיתפה. "למעשה יש לנו לילה שבו אנחנו כמו, 'מצא את הקול שלך!' אני חושב שזה סוג האישיות שלה".

ה עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי העונה השנייה, Ex-Wives Club, הופיעה לראשונה ב-Peacock ביום חמישי, 23 ביוני.

קישור מקור