טראוויס בארקר מתבטא לאחר דלקת לבלב מסכנת חיים

קרדיט: גייסלר/דייב בדרוסיאן/DDP/INSTARimages

מתופף Blink-182 טרוויס בארקר שובר שתיקה על אשפוזו האחרון ומאשר את הדיווחים לפיהם הובהל לבית החולים עקב דלקת בלבלב.

ביום שבת, 2 ביולי, טרוויס לקח את הסטוריז שלו באינסטגרם כדי ליידע את המעריצים מה בדיוק הוביל למצבו "מסכן חיים".

"נכנסתי לבדיקת אנדוסקופיה ביום שני בהרגשה מצוינת", פתח טרוויס. "אבל אחרי ארוחת הערב, פיתחתי כאבי תופת ומאז אושפזתי בבית החולים".

בהמשך לכך, הוא הסביר שבמהלך האנדוסקופיה הוסר לו "פוליפ קטן" ב"אזור רגיש". לדבריו, ההליך בדרך כלל "טופל על ידי מומחים", אך למרבה הצער, ההליך "פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב. זה הביא לדלקת לבלב חמורה מסכנת חיים".

למרבה המזל, טרוויס אמר שהוא מרגיש "הרבה יותר טוב" בגלל "טיפול אינטנסיבי".

אשתו של טראוויס, קורטני קרדשיאןגם עלתה לאינסטגרם שלה וחשפה שגם היא עברה אנדוסקופיה, והיא הודתה ל"רופאים, המומחים והאחיות" שטיפלו בזוג במהלך "השבוע המפחיד והמרגש שלהם".

קורטני פרסם, "אוי, איזה שבוע מפחיד ומרגש זה היה. הבריאות שלנו היא הכל ולפעמים אנחנו לוקחים כמובן מאליו כמה מהר זה יכול להשתנות".

הקרדשיאנס הכוכב המשיך, "אני כל כך אסיר תודה לאלוהים על ריפוי בעלי, על כל התפילות שלך עבורו ועבורנו, על ההשתפכות העצומה של אהבה ותמיכה. אני כל כך נגע ומעריך".

תמונה מ-iOS

תמונה מ-iOS

עם זאת, לקורטני לא היו מילים טובות לומר על הפפראצי, שהיא קראה להם "לייצר רווחים" של "הסיוט" שלהם ומכירת תמונות של קורטני. התמונות רמזו שבזמן שטרוויס שהה בבית החולים, היא הייתה "בחוץ" במקום להישאר לצידו – האשמה שהיא הכחישה בתוקף כאשר אישרה שהתמונות המדוברות צולמו לפני שבועות.

כשהיא נכנסה שוב לאינסטגרם, היא פוצצה את הפאבים באכזריות, ופרסמה, "רמה חדשה של שפל, לייצר רווח מהסיוט שלנו". היא הוסיפה, "לא מגניב בצורה פראית כשבעצם לא עזבתי את הצד שלו… תתבייש לך."

קורטני המשיך בפוסט, "ולפפראצי שמכרו תמונות שלי 'בחוץ' בזמן שבעלי היה בבית החולים נלחם על חייו… התמונות האלה צולמו לפני שבועות… לא שכחתי אותך."

קישור מקור