טריילר עונה 10 של חוקי Vanderpump! ג'יימס נלחם בטום

קייטי מלוני ו טום שוורץ התחילה את ההפקה בעונה 10 של חוקי Vanderpump במקום טוב, מעודדים את העובדה שהם היו "סיפור הצלחה של גירושין". למרבה הצער, כפי שניתן לראות בטריילר שיצא זה עתה לפרקים הקרובים, הזמנים הטובים האלה לא נמשכים.

כפי שנראה שוורץ מתעסק עם שניהם רקל לוויס ולכאורה, חברתו העדכנית יותר (ועלולה להיות נוכחית), ג'ו וקייטי יוצאת עם השחקן לשעבר לשעבר. ילקוט קלנדניןהדברים בין האקסים מקבלים תפנית קשה לרעה כמו אריאנה מדיקס ו טום סנדובל מואשמים בקיום "מערכת יחסים פתוחה", ג'יימס קנדי לפי הדיווחים חוזר לשתות, לאלה קנט ממשיך מ רנדל אמטועוד הרבה.

"ראית את שוורץ ורקל מסתדרים?" שיאנה שי שואל כשהטריילר מתחיל.

בעקבות דיווחים שלפני חודשים טענו שוורץ ורקל "הסתדרו" ו"עוד" בין Scheana ו ברוק דייויסבטיול החתונה באוגוסט במקסיקו, שוורץ וקייטי ישבו לדון בניסיון הכושל שלהם להישאר חברים.

"מעולם לא הייתה לי שנאה כלפיך ועכשיו יש לי שנאה. אני חושב שאתה פתטי, אני חושב שאתה שיכור, ואני חושב שאתה לוזר", אומרת לו קייטי.

אבל שוורץ לא התרגש, והשיב, "זה לא משפיע עליי בכלל."

אחרי שרקל מודה שהיא אוהבת את שוורץ "הרבה", היא ממשיכה ליהנות מבילוי לילי בעיר עם אוליבר סונדרס (אימא שלו, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב גרסל בוב עושה קמיע) ויוצא עם פיטר מדריגל.

אבל גם התקופות הטובות של רקל מסתיימות כאשר היא נראתה בוכה במכונית.

"נראה שרקאל עוברת משהו והיא צריכה עזרה", קריסטינה קלי, שטאסי שרדרהבסטי של שהצטרפה לצוות עבור כללי משאבה עונה 10, אומר מאוחר יותר.

כשראקל נשברת, הארוס לשעבר שלה ג'יימס נראה גולש בשמחה על החברה אלי לוברשאיתם החל לצאת שבועות ספורים לאחר פרידתם בסוף 2021.

"אני כן חושב שעלי הוא האחד. אני הולך לשים שם כמה תינוקות יום אחד," הוא מתגרה.

אבל יש לה עצם לבחור עם בן זוגה, ואומרת לג'יימס המפוכח לכאורה, "אני אוהב אותך יותר כשאתה לא שותה."

ולפעמים במהלך הטריילר, ג'יימס אכן נראה שיכור. למעשה, בשלב מסוים, הוא מתפרץ על החבר של ראקל לחיבור.

"אני אכה אותך בפרצוף המטומטם שלך. לך תעשה עוד בדיחה מזויפת", הוא אומר לכוכב השותף שלו שוורץ, אפילו זורק משקה בפניו של שוורץ כשראקל יושבת לידו.

רגע מזעזע נוסף הקשור לג'יימס מתרחש כאשר לאלה מצהירה, "ג'יימס ואני בהחלט התחברנו".

למרות שהיא לא חושפת את מועד המפגש שלהם, ומשאירה את הצופים לתהות אם ההערה הועלתה ביחס לעברם, אלי מובן זהירה.

"הייתי משקרת בתור חברה כדי לומר, 'אני מאוד נוחה עם ג'יימס לבלות אחד על אחד עם לאלה'", היא אומרת. צ'רלי ברנט.

במקום אחר, סקאנה מפקפקת בסנדובל לגבי מערכת היחסים שלו עם אריאנה, וקבעה, "קייטי אמרה שיש לך ולאריאנה מערכת יחסים פתוחה", שכן הוא נראה מחייך לרקל כשאריאנה נמצאת בקרבת מקום ומאוחר יותר עוטף את זרועותיו סביבה ללא חולצה.

"הקיץ הזה היה כל כך נורא בשבילי," אריאנה בוכה מאוחר יותר ליסה ונדרפומפ.

בנוסף לריב שלה עם שוורץ, שאומרת לאלה, "את המגף שלך – עקרת בית, תסתכלי על השפתיים האלה", נראה שללה מברכת על להבה חד פעמית דון לופז להיכנס לביתה לפני שדנה ברנדל עם ליסה.

"אני רוצה לדעת למה אנשים מאשימים אותו בדברים שהם מאשימים אותו", היא אומרת בדמעות.

גם במהלך הטריילר, לאחר שוורץ מודה שאלמלא הבר החדש שלו ושל סנדובל, Schwartz & Sandy's, הוא וקייטי "עדיין היו ביחד", נראית ליסה מספרת לבעל קן טוד"כשראיתי מה זה עלה להם… זה לא טוב."

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בבראבו.

קישור מקור