כאן עומדת קלואי קרדשיאן עם טריסטן היום

קרדיט: אינסטגרם/KhloeKardashian/realtristan13

הקרדשיאנס כוכב קלואי קרדשיאן אישרה שהיא מצפה לתינוק מספר שתיים עם החבר לשעבר שלה, טריסטן תומפסוןדרך פונדקאית, וקלואי לא יכלה להתרגש יותר.

לְכָל אֲנָשִׁיםהנציגה של קלואי פרסמה הצהרה שהיא וטריסטן יקבלו את פני הילד באמצעות פונדקאית, ואמרה, "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר."

"קלואי אסירת תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה נפלאה", אמר הנציג. הם המשיכו ואמרו כי בני הזוג מבקשים "פרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

קלואי בחרה ללכת לפונדקאות לאחר סדרה של הפלות והרופא שלה אומר לה שנשא ילד בעצמה יהיה "בסיכון גבוה".

"אני לא אכנס לפרטים על המצלמה," אמרה קלואי בפרק של הקרדשיאנס, והוסיפו, "אבל הם אמרו שזה כמו סיכוי של 80 ומשהו אחוז שאפלה. כמעט הפלתי עם True בהתחלה. אבל לא ידעתי שזה כמו דבר מתמשך".

"כל זה ממש מזעזע אותי", המשיכה קלואה במהלך הווידוי שלה. "כל מה שאני מנסה לעשות זה להכניס יותר אהבה לחיי ולמשפחה שלי, ונראה שאני נתקל בעוד ועוד מחסומים. ממש קשה לי לעכל”.

החדשות גרמו למעריצים להתעצבן מכיוון שכפי שאנו יודעים כעת, הזוג כבר לא ביחד לאחר שנחשף כי טריסטן בגד בקלואי בפעם השנייה, הפעם הוליד ילד עם המאהבת שלו, מראלי ניקולס.

עם זאת, יש לציין כי ההחלטה להשתמש בזרע של טריסטן כדי להרות את הילד כבר סוכמה לפני שהתבררו אישורי הבגידה, והשניים עדיין היו זוג.

מקור מקורב לאנשים דאג לספר לרשת שקלואי וטריסטאן אינם ביחד למרות שקיבלו את הילד יחדיו בברכה, והילד הוה לפני שפרסמו החדשות על שערוריית הבגידה של טריסטן.

"התינוק נולד באמצעות פונדקאית לפני שנחשף לקלואי ולציבור שטריסטן ילד עם מישהו אחר בדצמבר", הוסיף המקור.

לפי Us Weekly, הזוג כבר לא מדבר. לפי מקור באאוטלט, הזוג לשעבר "לא דיבר מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת".

אז, איך קלואי מרגישה לגבי ההשתאות של טריסטן עכשיו?

בפרק ביוני 2022 של הקרדשיאנסקלואי הבהירה את הרגשתה מאוד, וכינתה את מעשיו של טריסטן "נתעבים".

"אני משחזר כל אירוע, כל מחווה גדולה, כל אירוע [trip], ותאריך. כל זה היה שקר", הצהיר קלואי. "הכל הוא מעשה של בגידה. הכל שקר. הכל מניפולציה [and] זה הונאה. האם לטריסטן הייתה כל הזדמנות לספר לי? כן. האם טריסטן התכוון לומר לי אם לא היה מעורב תינוק? בהחלט לא. וזה מראה הרבה על האופי שלו. כל העניין בזוי".

עם זאת, העניינים מסתכלים על קלואי, שכן אושר כי היא עברה מהתעלול שהיה מערכת היחסים שלה ושל טריסטן וכעת יוצאת עם משקיע פרטי אקוויטי אלמוני.

התעדכן בפרקים האחרונים של הקרדשיאנס על Hulu.

קישור מקור