כוכבי RHOP רובין דיקסון וחואן דיקסון מקבלים רישיון נישואין

קרדיט: אינסטגרם/רובין דיקסון

רובין דיקסון ו חואן דיקסון הם צעד אחד קרוב לקשירת הקשר בפעם השנייה.

ביום חמישי, לאחר שדחו את התוכניות הראשוניות שלהם לחתונה שנייה בשל אתגרים שמציבה מגיפת הקורונה, עקרות בית אמיתיות של פוטומק כוכבת ובעלה מאמן הכדורסל של אוניברסיטת קופין סטייט, שניהם בני 43, קיבלו רישיון נישואין במרילנד.

משרד הפקיד של מחוז הווארד במרילנד אישר את החדשות אֲנָשִׁים ב-19 באוגוסט, כשהפקידה מגלה שהזוג יצטרכו לחכות לפחות יומיים כדי להתחתן, בהתאם למדיניות הפקידה, מה שאומר שרובין ודיקסון יכלו לומר "אני כן" כבר בשבת.

מצד שני של הדברים, הרישיון שלהם לא יפוג עד פברואר. לכן, כשמדובר בחתונה פוטנציאלית בסתיו או בחורף, הרעיונות האלה אפשריים באותה מידה.

כפי ש RHOP המעריצים אולי יודעים, רובין וחואן, שחולקים את הבנים קורי, 14, וקרטר, 12, קשרו לראשונה את הקשר ב-2005. ואז, ב-2012, הזוג קיבל את ההחלטה להתגרש – תוך שהם גם נשארו תחת קורת גג אחת למען המטרה. של הילדים שלהם.

"הילדים שלי, הם אפילו לא הבינו שאנחנו גרושים," הודתה רובין בפני בראבו המנה היומית. "הם לא ידעו שעברנו תקופה קשה! הם גילו הרבה דברים על מערכת היחסים שלנו ועל המשפחה שלנו מהתוכנית כי החברים שלהם מספרים להם. אז הם באים ואומרים לנו, 'אז למה זה? למה זה?' אז אני אצטרך להגיד להם, 'אנחנו טובים, לא? אנחנו טובים! אל תדאג בקשר לזה'".

בעוד רובין וחואן בהחלט נתקלו באתגרים לאחר הפרידה שלהם, היא אישרה במהלך העונה הרביעית שמערכת היחסים שלהם קיבלה תפנית – ושהם "[doing it] כמו ארנבות" ואז, בשנה שלאחר מכן, בדצמבר 2019, חואן הציע נישואין בפעם השנייה.

"מתוק יותר בפעם השנייה! תודה לכל מי שאהב, תמך, השריש והתפלל עבור חואן ואני. אנחנו באמת מעריכים את כל האהבה ואיחולי הברכות כשאנחנו יוצאים [Dixons Part Deux]", כתב רובין בכותרת של מצגת של תמונות הצעה באותה תקופה.

כשרובין וחואן שקלו את תוכניותיהם להתחתן מחדש, הם גם מצאו ועברו לבית החלומות שלהם.

"בית מתוק בית חדש", הכריז רובין באינסטגרם באוגוסט האחרון. "אני כל כך אסיר תודה על הברכות שלנו. תודה לאל על הכוח להתמודד עם אתגרי החיים וההזדמנויות לצמוח מהם".

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו לפני סוף השנה.קישור מקור