כוכבת 'אהבה היא עיוורת' איאנה מק'נילי על מדוע הנישואים הסתיימו

האהבה עיוורת זוּג איאנה מקנילי ו ג'ארט ג'ונס מתגרשים.

לאחר שנפלו אחד על השני בעונה השנייה של סדרת נטפליקס וחגגו את יום הנישואים שלהם בתחילת השנה, איאנה, 28, פנתה לעמוד הטוויטר שלה כדי להסביר את הסיבה מאחורי הגירושים שלה מג'ארט, 32, שאיתה היא אישר את הפיצול בהצהרה משותפת באינסטגרם.

"לעזאזל אז אהבה היא לא עיוורת כמו שחשבנו", כתב מעריץ לאחר שנודע על החדשות.

"לא, זה תלוי באנשים. אבל נישואים הם יותר מאהבה ולמרבה הצער לא היינו מתאימים בכל דבר אחר. אבל ניסינו כמיטב יכולתנו", כתבה איאנה טוויטר ב-17 באוגוסט.

איאנה מק'נילי מדברת על גירושים מג'ארט ג'ונס של אהבה היא עיוור

ואז, לאחר שאדם שני כתב לאיאנה, ואמר שהפריד ביניהם "עצוב" וציין שהשניים "נראו מאושרים" באינסטגרם, איאנה הסבירה עוד יותר את הפרידה שלה ושל ג'ארט.

"היינו," איאנה השיב, "אבל החיים שלנו נעים בכיוונים שונים כל כך. הלוואי שאהבה הייתה מספיקה לנישואים אבל הבנו בדרך הקשה שזה לא.

איאנה מק'נילי של Love is Blind מאשרת שהיא וג'ארט נעו בכיוונים שונים

איאנה וג'ארט אישרו לראשונה את תוכניות הגירושים שלהם בהצהרה משותפת באינסטגרם.

נכתב, "לאחר מחשבה רבה, אנו עצובים לחלוק על כך שנפרדנו ונתחיל בתהליך הגירושין. אמנם יש לנו אהבה זה לזה, אבל החיים שלנו הולכים לכיוונים שונים וזה בסדר. להגיע להחלטה הזו היה רחוק מלהיות קל ותמיד נאחל אחד לשני את הטוב המוחלט. אנו מקווים שכולכם תתנו לנו קצת מקום כשנסגור את הפרק הזה של חיינו. תודה לחברים הקרובים ולמשפחה שלנו שאוהבים את שנינו דרך הניסיון שלנו. אל ה האהבה עיוורת משפחה ונטפליקס, תודה לכם על ההזדמנות והתמיכה הבלתי נשכחים האלה."

"כל אחד מכם הכניס לחיינו אהבה ושמחה סוחפים", הוסיפו. "החוויה הזו לימדה אותנו כל כך הרבה על עצמנו, פגיעות ואהבה. אנחנו לא מתחרטים על שום דבר!"

למרות שג'ארט נמשך בתחילה מלורי זפאטה32, גם כן, הוא סיפר Us Weekly במרץ שאיאנה הייתה "מתאימה יותר".

"היא כל מה שהייתי צריך," הוא פרץ באותו זמן. "על הנייר, אני ומל היינו מסתדרים. … אני חושב עם איאנה – היא הייתה שונה מאוד ואני חושב שההבדלים האלה הם דברים שהייתי צריך בחיי כדי לעזור לי לגדול ולהיות אדם טוב יותר ולהיות בעל טוב יותר."קישור מקור