כוכבת גרייס של 'סאות'רן אירוח' גווני אוסטן קרול

קרדיט: סטפני דיאני/זאק דזון/בראבו

גרייס לילישל לווה בונפרטהשל קסם דרומי ספין-אוף, אירוח דרומיכיוון אוסטן קרול במהלך ראיון שנערך לאחרונה.

כפי שהיא ושחקנית שותפה מיקל סימונס דנו באיזה קסם דרומי חברי שחקנים שהם קרובים אליהם ולא קרובים אליהם, גרייס אמרה שלמרות שרוב כוכבי התוכנית הם "ממש נחמדים", הייתה לה ניסיון רע עם אוסטן כשהם שוחחו על התוכנית של לבה בזמן שהשתתפו במסיבת ליל כל הקדושים.

"אנחנו רואים אותם מסביב," אמרה גרייס Us Weekly ב-15 בדצמבר. "כולם היו ממש נחמדים. כלומר, האדם היחיד שהיה קצת מזלזל הוא אוסטן [Kroll]אבל לא משנה."

לדברי גרייס, היא ידעה שאוסטן פחות התלהבה ממנה אירוח דרומיאשר מבוסס מתוך מועדון הלילה של לבה בצ'רלסטון, דרום קרוליינה, Republic, במהלך שיחתם באוקטובר.

"פשוט לא היה אכפת לו לתמוך בזה", טענה גרייס. "אני לא מוצא את זה מגניב מדי כי אני אדם תומך."

כפי ש קסם דרומי המעריצים אולי זוכרים, לבה אמרה ל-Us Weekly בנובמבר את זה לא כל הכוכבים שלה היו נרגשים מהתוכנית החדשה שלה – לפחות בהתחלה.

"אני בהחלט חושבת שהיו, לפעמים, אנשים שאולי לא היו סופר נרגשים", היא הודתה. "[But] כולם בירכו אותי, רובם, אני רוצה לומר, עד היום".

באשר לניסיון של מיקל עם אוסטן, הוא טען קסם דרומי חבר צוות "נתן [him] אהבה גדולה לתוכנית."

"אז, תודה רבה לך, אוסטן," הוא הצהיר, ואישר חברויות עם רבים קסם דרומי כוכבים, כולל וניטה אספן, טיילור אן גרין, וויטני סודלר-סמית'ו קתרין דניסאת האחרון שבהם פגש בכנסייה לפני שש שנים.

"אני זוכר את השבוע הראשון שלי בצילומים, וזה היה מאוד מאוד קשה", נזכר מיקל. "ישבנו, והיא אמרה, 'אני זוכר איך זה מרגיש. זכרו שזו התוכנית, זכרו ש… זה שלוש שעות, ארבע שעות של שיחה [and] אנשים רואים חמש דקות וכאלה.' והיא אמרה, 'רק תניח את השמירה שלך, הקיר שלך למטה, אבל אל תפחד להיות מי שאתה'".

בנוסף לעצה שהציעה למייק, קתרין גם הזהירה אותו שצילום תוכנית ריאליטי יכול להיות "מסע קשה מאוד" וחקרה אותו אם זה לא שווה את זה.

"הייתי כמו, 'כן, זה שווה את זה'", שיתף מיקל.

אירוח דרומי עונה ראשונה משודר בימי שני בשעה 9/8 ב-Bravo.

קישור מקור