כוכבת 'קסם דרומי' מדיסון לקרוי מפרסמת TikTok עם קרייג

מדיסון לקרוי ו קרייג קונבר נראה ששם קץ לריב שנמשך שנים.

בתפנית בלתי צפויה של אירועים, לאחר שנים של מאבקים בין השניים על היחס של מדיסון לחבר לשעבר אוסטן קרול וטענותיו של קרייג לגבי מערכת היחסים של מדיסון עם אלכס רודריגזה קסם דרומי כוכבים שיתפו סרטונים שלהם יחד ב-TikTok.

בעוד "Love in This Club" של Usher התנגן ברקע, מדיסון וקרייג ביצעו ריקוד כוריאוגרפי. ובכתוביות של הסרטון שלהם, מדיסון רמזה על סיום הריב שלהם על ידי שיתוף אימוג'י מיחזור. קרייג אישר לכאורה את הצעתה על ידי הוספת האשטאגים עבור "השקה קשה" ו"[recyclable]."

@madison_lecroy ♻️ @קרייג קונבר #fyp #קסם דרום ♬ סאונד מקורי – 🕺🏼🕺🏼🕺🏼

בעקבות שיתוף הסרטונים, מספר קסם דרומי המעריצים שקלו את הפיוס הפוטנציאלי בקטע התגובות של הפוסטים, שרבים מהם הביעו "הלם" ו"בלבול".

"בהחלט מעולם לא ראיתי את זה קורה", הודה אדם אחד.

"החברות שמעולם לא ראינו מגיעה", הסכימה שניה.

"משהו שחשבתי שלעולם לא אראה," שיתף שלישי כשאדם אחר אמר, "הגיהנום קפא."

חלקם אפילו היו "מודאגים".

הקסם הדרומי מדיסון לקרוי רוקדת עם קרייג קונבר בטיקטוק

כפי ש קסם דרומי המעריצים יזכרו, הריב בין מדיסון וקרייג הגיע לשיא במפגש של העונה השביעית, שם קרייג שם זרקור על התקשורת שניהלה מדיסון עם שחקן MLB נשוי לכאורה. ובעוד אותו שחקן, שלא היה נשוי אלא מאורס לו ג'ניפר לופזבסופו של דבר נקרא בשם A-Rod, מאוחר יותר צוין כי הזוג לכאורה מעולם לא נפגש באופן אישי ורק דיבר בטלפון.

"[We’ve] מעולם לא היה פיזי… מעולם לא היה שום דבר. רק מכר", אמר מדיסון לדף שש בפברואר 2021. "הוא מעולם לא בגד פיזית בארוסתו איתי. [I’ve] דיבר איתו באקראי, אבל לא עקבי".

"זה היה כמו משחק טלפון," היא הוסיפה. "כל הדברים האלה היו לפני שנה [but] זה משודר עכשיו".

בעקבות הפרידה של מדיסון ואוסטן בדצמבר 2020 והשמועות המזעזעות שבאו בעקבותיה, היא המשיכה להתארס עם ברט רנדל באוקטובר 2021. על פי הדיווחים אוסטן המשיך הלאה קסם דרומי חדש פרחי אוליביה מוקדם יותר השנה.

אין עדיין מילה על תאריך בכורה עבור קסם דרומי עונה שמונה.

קישור מקור