כוכבת 'RHOA', מרלו המפטון, שואלת את הכספים של שותפי כוכבים

קרדיט: Tammie Arroyo/AFF-USA.com / MEGA

אחרי שנים שבהן נחקרה על הכספים שלה, מרלו המפטון הופכת עליה את השולחן עקרות בית אמיתיות מאטלנטה חברים לצוות.

במהלך הופעת פודקאסט ביום שלישי, מרלו, ששודרג לאחרונה לתפקיד במשרה מלאה, חשף מדוע קניה מור אינה מסוגלת להעביר את שרביט הנבל ומדוע היא לא מאפשרת לאחיינים שלה לצפות בתוכנית לאחר שנשאלה לראשונה מדוע שותפיה "עדיין אובססיביים" לגבי הכספים שלה.

"אני רק מסתכל באוויר על זה. כל כך התגברתי על זה", הודה מרלו בפרק ה-5 ביולי של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף.

לאחר מכן היא החלה להטיל ספק בכספים של חבריה לצוות, כלומר שר ויטפילדקניה ו דרו סידורה.

"שירי. זאת הילדה שלי. היא שם באחוזה הנהדרת הזו. ימין? אבל האביב, הקיץ והסתיו הגיעו והלכו ואני עדיין לא יכול לקנות ג'וגר", ציין מרלו את קו האופנה של שרי.

ולגבי קניה, מרלו אמרה, "טיפול השיער שלה הוא רק ב-CVS, בצד הדרומי של אטלנטה… היא לא אזורית, אין תפוצה ארצית. מאיפה הכסף שלה?"

"[And] הילדה שלי דרו. אני אוהב אותה עד מוות. היא מופיעה פה ושם בסרט טלוויזיה שנעשה למען… מאיפה הכספים שלה?" המשיך מרלו.

לדברי מרלו, ה RHOA צוות השחקנים מודאג לגביה – למרות שהיא הבעלים של מה שיש לה ולא "גרה מעל [her] אומר."

"אני נכנס לחדר ומשלמים לי אלפי דולרים. אני בפלטפורמה שבה משלמים לי אלפי דולרים… יש לי אולם תצוגה, L'Archive, שבו אני מרוויח אלפי דולרים בשבוע. אז זהו, זהו, זה ממש קומי. אתה צריך לצחוק על זה בשלב הזה", הוסיפה מרלו לגבי הספקולציות המתמשכות מאיפה הכסף שלה מגיע.

כשמארלו נשאל מאוחר יותר אם קניה באמת מסוגלת להעביר את שרביט הנבל ולהיות נחמד, מרלו אמר בבירור, "לעולם לא. היא בהחלט לא."

"היא דקרה את הבסט שלה [Cynthia Bailey]. איך אתה דוקר גב סינתיה ביילי?" תהה מרלו. "אתה מוזג משקה [Ramona Singer]. בחייך. היא לא יכולה, היא תמיד תהיה הנבל. זה מי שאתה, קניה. אני מבין שאתה לא רוצה את זה, אבל זה בדם שלך מותק".

כפי שאולי שמעו מעריצים, קניה הציעה לאחרונה שמארלו הוא "הנבל החדש". עם זאת, לדברי מרלו, אין אמת בטענתה.

"היא הייתה קצת הזויה. מה שהיא התכוונה לומר, אני הולך לספר לך. היא התכוונה לומר, אני יותר כמו הגיבור הארור העונה… אני שומר על כולם אפרסקים יפים ועסיסיים," הבהיר מרלו. "בכל פעם שקניה ערכה ראיון, את מי היא מזכירה? מרלו. בכל פעם שקנדי עבר ראיון את מי היא מזכירה? מרלו. אז אני רק נושא הדיון בזמן האחרון".

לגבי האחיינים שלה שצופים RHOAאמר מרלו, "אני באמת לא נותן למייקל וויליאם לצפות בתוכנית."

"אני אתן להם לראות חלקים מהם. אבל אתה יודע, הפה שלנו כל כך נורא, ואתה יודע, לפעמים זה יכול להיות רק כמה דברים מרושעים, אבל נתתי להם לראות, אתה יודע, חלקים מהם על זה", הסבירה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA עונה 14, שתשודר ב-Bravo ב-8/7c. עם שידור הפרק, שתף את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור