כוכבת 'RHOA' קנדי ​​בורוס ב"לא מכבד" ירק עם מרלו

קנדי בורוס הוא מודה שקצת חסר כבוד עם מרלו המפטון בג'מייקה.

בעקבות הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהשהציג את מרלו מתפרץ הן על קנדי ​​והן על בעלה, טוד טאקרקנדי ​​נזכרת ביריקה הלוהטת שלה עם הכוכבת שלה, תוך שהיא מתייחסת גם לאיחוד הקרוב ולעונה ה-15 של תוכנית הריאליטי בראבו.

"הוויכוח יצא משליטה בין מרלו ואני", התוודה קנדי ​​במהלך ראיון ב-Access Hollywood's כובע לילה של עקרות בית. "זה היה מאוד לא מכבד בשני החלקים. שנינו הלכנו אחד על השני. מרלו תמיד אומרת שהיא מרגישה שהיא יכולה ללכת מתחת לחגורה עם אנשים ואני לא יודעת למה היא מרגישה שזה אמור להיות מקובל להגיע ממנה… זה לא משהו להתגאות בו או לקבל. [But] אם תבוא איתי ככה, אתה תקבל את מה שבאת בשבילו."

במבט לאחור בתחילת עונה 14, קנדי ​​אמרה שהיא כל כך נרגשת ממארלו "סוף סוף קיבלה את האפרסק שלה" כמו גם שר ויטפילדהחזרה המצופה מאוד. אבל כפי שהצופים יודעים כעת, ההתרגשות הזו הייתה קצרת מועד.

"ואז אני רואה אותם בתוכנית מוציאים אותי החוצה. אני כאילו, 'אני המזוינת שהתרגשה בשבילכם'", הצהיר קנדי.

כמו שהיא והיא RHOA חברי השחקנים מתכוננים למפגש הקרוב, קנדי ​​אמרה שהיא לא מצפה לעימותים שבוודאי יבואו.

"אני תמיד שונא מפגשים. במשך שנים, זה גורם לבטן שלי להתהפך בכל פעם שנכנסתי לפגישה מחדש, כי אני שונאת להתווכח עם אנשים ואני תמיד יודעת שזה הולך להיות מלא הלוך ושוב", הסבירה. "והשנה במיוחד, כי היו הרבה אנשים שפשוט באו על הצוואר שלי ולא הבנתי את זה… אז ברור שצריך לטפל בזה."

למרות שקנדי בהחלט התאכזבה לראות שמארלו ושרי אמרו כל כך הרבה דברים שליליים מאחורי גבה, היא אישרה שזה לא ימנע ממנה לחזור לתוכנית לעונה 15.

"לא. תחשוב על כל הדברים שנאמרו עלי במשך 13 עונות", היא נימקה.

אבל כשזה מגיע ל עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביקנדי ​​אמרה שהיא לא מעוניינת.

"אוי לא. אני לא באמת חושב שזה בשבילי וזה לא שאני חושב שיש בזה משהו לא בסדר, אני פשוט מרגיש כמו האנשים שכנראה הייתי רואה את עצמי נמצא בהם [RHUGT] עם כבר עשו את זה, כאילו [Cynthia Bailey] אוֹ [Kenya Moore]אנשים שכנראה הייתי מרגיש בנוח [with]" היא הצהירה.

גם במהלך הראיון, קנדי ​​הקניטה את הספין-אוף האחרון שלה לבראבו.

"כרגע אני מצלמת תוכנית ריאליטי עם הקבוצה שלי Xscape ו-SWV עבור בראבו", היא חשפה. "הם עדיין לא אמרו לי מה תהיה התואר. זה מנסה לרכז את הקבוצה שלי Xscape ו-SWV לעשות את ההופעה הזו ביחד, אבל הניסיון לגרום לקבוצה שלי באותו עמוד להגיע אפילו לנקודה של הופעה ביחד זה פשוט היה מטורף".

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור