כוכבת 'RHOBH' אריקה ג'יין על Upsetting Dynamic With Garcelle

אריקה ג'יין מוטרדת מהריב המתמשך שלה עם גרסל בובאה.

במהלך כמה ראיונות חדשים, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים פותח על ההתפתחות המצערת של מערכת היחסים שלה עם גרסל, מסביר מה הניע את גרסל להציע שהיא גורמת לעצמה להיראות רע, ומוחא כפיים סאטון סטראקהההצעה של היא צריכה לצאת עם גברים עשירים.

"מתי [Garcelle] הגיעה לקבוצה, התרגשתי מאוד והיא אפילו אמרה, 'אריקה הייתה הכי מסבירת פנים'", חשפה אריקה בפרק ה-17 במאי של Us Weeklyשל להיות אמיתי עם עקרות הבית פודקאסט. "זה מרגיז לראות שגרסל מתנגדת למה שניסיתי להגיד והלכה לכיוון השני וזו דעתה ויש לה את הזכות המלאה לעשות את זה, אבל יש לי את כל הזכות להרגיש איך אני מרגיש לגבי זה. ”

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, הריב בין אריקה וגרסל אושר בינואר, כשגרסל הפסיק לעקוב אחר אריקה בטענה שעשתה משהו שהיא "לא אהבה". ואז, חודשים לאחר מכן, לאחר שגרסל קידמה את ספרה, תאהב אותי כמו שאניעם קליפ שהציג אותה הצללה את אריקה, ואמרה, "אני לא צריכה לגרום לך להיראות רע, את יכולה לעשות את זה לבד", שיתפה אריקה סרטון של הספר בפח אשפה.

באשר למה שהניע את גרסל לומר את ההצהרה על כך שאריקה נראית רע, אמרה אריקה, "רק שאלתי אותה אם יהיה לה נוח להגיד, 'לאריקה יש בעיה'".

במהלך ראיון אחר, אריקה הגיבה להערות שסאטון כתבה בפרק הבכורה של עונה 12, שבה הציעה שאריקה מחפשת אחר סוכר דדי בזמן שהיא לא צריכה לכוון לגברים עשירים.

"טוב בשבילה. גם אני לא. ואם זה מה שרציתי לעשות הייתי וכבר הייתי עושה את זה. תאמין לי, הציעו לי. אבל זה לא המקום שבו אני נמצאת בחיים אם להיות כנה לחלוטין", גילתה אריקה E! חֲדָשׁוֹת.

כשהמשיכה על חיי האהבה שלה, אריקה אמרה, "אני פנויה."

"אני רק חוזר לשם, זה מביך. תחבר אותי. אני לא באפליקציות היכרויות כי אני מפחדת מזרים, אז זה חייב להיות מישהו שמכיר מישהו", הסבירה.

כשהיא מקווה למצוא אהבה בתוך הדרמה המשפטית שלה והגירושים ממנה תומאס ג'ירארדיאריקה חזרה לעשות מוזיקה.

"הייתי באולפן בסוף השבוע אז זה מגיע," הקניטה אריקה. "בעצם הקלטתי ואז קפצתי על מטוס כדי להגיע לכאן. זה קורה!"

"זה שירים, אז זה יותר מאחד," היא הוסיפה. "אני חושב שהשנתיים האחרונות היו ההשראה. אם אתה לא יכול לקבל השראה מהאסון הזה, כנראה שאתה צריך להפסיק".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור