אריקה ג'יין של RHOBH תבעה 650 אלף דולר על כרטיסים שרכש תומס כפי שהורה

כוכבת 'RHOBH' אריקה ג'יין תבעה 650,000 דולר על כרטיסים

אריקה ג'יין זה עתה נפגע בתביעה פדרלית משירות הכרטיסים של בארי.

כבעל פרוד תומאס ג'ירארדי הופיע בבית המשפט הפדרלי בלוס אנג'לס ביום שני עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת קיבלה תביעה של 650,000 דולר בגין כרטיסים להופעה, למחזמר ולתיאטרון שנרכשו עבורה, סמנכ"לית הכספים לשעבר (סמנכ"לית הכספים) של ג'ירארדי קיז, כריסטופר קמוןותומס עצמו, על ידי עורך הדין המורחק.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-6 בפברואר, שירות הכרטיסים של בארי הגיש את התיק נגד אריקה וכריסטופר כתביעה נגדית לתביעה שהוגש נגדם על ידי הנאמן שמנהל את תיק פשיטת הרגל המתמשך של תומס.

בתיק שלהם נגד שירות הכרטיסים של בארי, כתב הנאמן, "בתקופה שבה ג'ירארדי קיז היה במצב כלכלי מעורער, ולא שילם לנושיו, החל ג'ירדי קיז בתהליך שיטתי של ניקוז המזומנים הזמינים, לעתים קרובות מורכב מגניבה. קרנות נאמנות של לקוחות, בין היתר על ידי ביצוע חלוקות לנושים מועדפים מסוימים או לצדדים שלישיים מכספי עיזבונו של ג'ירארדי קיז".

"במהלך שבע השנים שקדמו למועד העתירה, בסיועם של שותפים, עובדים ובני משפחה שונים, קשרו תומאס וג'ירארדי קיז קשר במטרה ובתכנון להתחמק ולהפריש את נכסיו של ג'ירדי קיז במטרה להונות את ג'ירארדי. הנושים של קיז", הוסיפו.

לטענת הנאמן, משרד עורכי הדין של תומס שילם כמעט 400 תשלומים ל-Barry's Tickets בסך כולל של 649,835 דולר בארבע השנים שקדמו לפשיטת הרגל הכפויה שלו. אבל לפי בארי'ס כרטיסים, הם מאמינים שאריקה וכריסטופר הם שצריכים להיות אחראים להחזרת הכסף – לא הם.

בתביעה הנגדית שלהם, בארי'ס כרטיסים טוענים שתומס היה "סולבנטי" כשקנה את הכרטיסים. אבל כמו RHOBH המעריצים יודעים היטב, הרבה השתנה בשנים שחלפו מאז.

בדוח שני משותף על ידי עמוד שישיתומס, שאובחן כחולה אלצהיימר ודמנציה בתחילת 2021, נצפה ביום שני בבית המשפט הפדרלי, שם נצטווה לעבור הערכת יכולת נפשית במהלך שימוע בן 15 דקות.

כפי שהסבירו בשקע, שופט השופט של ארצות הברית קארן ל. סטיבנסון הודה בשמו של תומס בעקבות כתב אישום לפני ימים וחתם את כל הרישומים הקשורים לבריאות שלו. כמו כן, במהלך הדיון, השופט העמיד את ערבותו של תומס על 250,000 דולר בהנחה שהמשמר שלו, אחיו הצעיר רוברט ג'ירארדיתהיה משמורת עליו.

למרות שתומס לא נצטווה ללבוש מוניטור אלקטרוני, הוא מוגבל מלצאת מהמחוז המרכזי של קליפורניה ונדרש למסור את הדרכון שלו ומסמכי נסיעה אחרים.

על תומס נאסר גם ליצור קשר עם כל אחד מהקורבנות או העדים שלו לכאורה.

בהמשך, תומס, שלפי הדיווחים הפיל את הצוות המשפטי שלו, יוצג על ידי סנגור ציבורי.

לפני ימים, לאחר שעל פי הדיווחים גנב 18 מיליון דולר מלקוחות לשעבר, תומס הועמד לדין בחמש סעיפי הונאה. הוא עומד בפני עד 20 שנה מאחורי סורג ובריח.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 נמצאת כעת בהפקה.קישור מקור