כוכבת 'RHOBH' גרסל בובאי ב-If Erika התנצלה בפני ג'קס

גרסל בוב הציעה עדכון לגבי בנה בן ה-14, ג'קס נילוןתוך כדי הופעה ב צפו במה שקורה בשידור חי לצדה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר לצוות דורית קמסלי ביום רביעי בערב.

לפני שתכפיל את עברה תטען זאת קתי הילטון קרוב אליה יותר מאחותה קייל ריצ'רדסמתייחסת לריב הציבורי שלה עם ניקי מינאגוחושפת על מה היא מתחרטת לגבי האינטראקציה שלה בעונה 12 אריקה ג'ייןגרסל גילה אם אריקה אי פעם התנצלה בפני ג'קס על שצעקה עליו במסיבת יום ההולדת שלה.

"היא אמרה שהיא תרצה, אבל ג'קס לא רוצה את זה, ואני מכבד את זה", אישר גרסל בפרק של ה-21 בספטמבר. WWHL: After Show.

היא גם חשפה בשידור החי של WWHL שלמרות הודעות השנאה שקיבל בשבועות האחרונים, ג'קס "חוסן" ועושה "טוב".

ואז, לאחר שציינה ש"לא היה אכפת לה בכלל" שהיא ננעלה מחוץ לחנות באספן ואמרה שכשזה מגיע לדרמת הטקילה של קייל וקתי, קתי פשוט "רצתה אישור" מאחותה, גרסל הצית אותה מחדש. דרמה עם קייל בכך שהיא אומרת, שוב, שהיא קרובה יותר לקתי.

"אתה מפוקפק… כן. [But] אני יודע שקייל לא אהב את זה", הודה גרסל.

"אבל אתה מכפיל את זה," מארח אנדי כהן השיב.

"בערך," התוודה גרסל.

באותו שלב, דורית התערבה ואמרה לגרסל, "היא לא אהבה את זה? ובכן, היא לא תאהב את זה עכשיו."

"היא לא תאהב את זה עכשיו," הסכים גרסל. "אבל שלום… הם לא נהדרים עכשיו, אז כן, אני יותר קרוב."

גרסל המשיכה ואמרה שהיא הרגישה ליסה רינה היה צבוע בכך שהתנהג כל כך מזועזע מההתמוטטות של קתי באספן לאחר שזרקה כוסות יין וניסתה לתפוס קים ריצ'רדס על הצוואר באמסטרדם. היא גם הסכימה שלאריקה "כמובן" יש זכות להיות מוטרדת מכך שכולם כל כך מיהרו לגנות את התנהגותה, אבל היא נראתה מהוססת לדון בתעלוליה של קתי.

לאחר מכן היא הגיבה על כך שניקי קראה לה לראיין את האישה שהאשימה את בעלה, קנת פטישל אונס.

"כעיתונאית… עשיתי את העבודה שלי", הסבירה.

גם במהלך ה WWHL בפרק, גרסל הודתה שהיא מייחלת שהייתה קשה יותר לאריקה בכל הנוגע לטיפול שלה בבן בן ה-14 ג'קס. לאחר שנשאלה אם היא רוצה שהיא אמרה יותר על כך שאריקה היכה את בנה הגדול, אוליבר סונדרסגרסל ציין שהוא לא הדאגה העיקרית שלה.

"אוליבר מבוגר. הוא יכול להתמודד עם עצמו. אבל הלוואי והייתי יותר קשה איתה לגבי העניין של ג'קס… זה דבר אחד לדעת שהיא עשתה את זה וזה דבר אחר לצפות בזה בחזרה. אז כעסתי," שיתף גרסל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור