כוכבת RHOBH, דורית קמסלי, גוונים את אריקה ג'יין שוב

קרדיט: Shutterstock/Dfree, Fayes Vision/startraksphoto

דורית קמסלי עדיין נלחם נגד אריקה ג'ייןהתחזית של היא ובעלה פול "PK" קמסלי יהיה ליד הגירושין.

לאחר שגם היא וגם PK הגנו על נישואיהם ברשתות החברתיות בעקבות הטענה המזעזעת שלהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת שותפה וחברה, שאריקה עשתה ב-BravoCon בחודש שעבר, דורית חזרה לסטורי שלה באינסטגרם, שם שיתפה פוסט מפוקפק בתגובה לפירוק המתקרב שלה ושל PK.

ב-27 בנובמבר, בפוסט מחדש ששותף מה- Cici אוהב אותך בעמוד, דורית ו-PK נראו בתמונה אהובה כהודעה שהצחיקה את התחזית של אריקה.

"אריקה: פ"ק ודורית הבאות להיפרד… דורית ופ"ק: [smile for Christmas selfie] … אוהב את המלאכים שלי", נכתב בכותרת.

RHOBH דורית קמסלי משתפת תמונה שלה ושל PK לאחר תחזית הגירושים של אריקה ג'יין

כפי ש RHOBH המעריצים אולי ראו, דורית מיהרה להתבטא נגד אריקה באינסטגרם בחודש שעבר לאחר שלמדה על מה שאריקה אמרה על נישואיה.

"אומללות אוהבת חברה. מה עוד יכול [I] אמר?" תהתה דורית בתגובה. "החברים שלנו, אלה שמכירים אותנו באמת, יודעים מה יש לנו ומי אנחנו."

ו-PK עשתה את אותו הדבר, ואמרה בפוסט באינסטגרם, "אריקה ג'יין חשבה שבעלה חף מפשע. היא חשבה שהקרסול חשוב יותר מהמוח. היא חשבה שהיא צריכה לשמור את העגילים. עכשיו היא חושבת שדורית ואני ליד פיצול…. הנה כמה עצות ניהוליות… תפסיק לחשוב!"

אֲפִילוּ טדי מלנקמפ ו קייל ריצ'רדס הגיב לדיס של אריקה, וטדי אמר אריקה "[crossed] שורה" וקייל מודה שהיא "כל כך בהלם" במהלך פרק של שני Ts בתרמיל.

"והאמת, אני מתכוון, אני לא יודע למה היא עשתה את זה כי אני מכיר את פ"ק ודורית טוב יותר מכל אחד בקבוצה. הם זוג באמת אוהב ותומך. יש להם משפחה יפה. אנחנו נוסעים איתם ואני פשוט לא יודע למה לזרוק משהו כזה שם", אמר קייל. "מאוחר יותר היא אמרה שהיא צוחקת אבל בדיחות אמורות להיות מצחיקות… חשבתי שזה באמת מיותר."

באשר לאריקה, היא ניסתה להסביר את הערתה על WWHL.

"במפגש המחודש, היה כל סוג כזה של מצב על כך שהיתה שמועה שקייל ו [Mauricio Umansky] ופ"ק ודורית החליפו ושיש להם בעיות בנישואים שלהם אז כן, זו הסיבה", אמרה אריקה ב- WWHL: After Show.

קישור מקור