כוכבת 'RHOBH' דיאנה ג'נקינס על ג'פרי אפשטיין, Madam Rumors

דיאנה ג'נקינס עדיין לא עשתה את הופעת הבכורה שלה בעונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס. אבל כבר, היא עומדת בפני מחלוקת.

בנוסף לכך שהייתה ממוקדת על ידי תמונה שכאילו מציגה אותה עומדת לצד לא רק הנשיא לשעבר דונאלד טראמפאך גם מורשע בעבריין מין ג'פרי אפשטייןחברת הקאסט החדשה ביותר במשרה מלאה של כוכבת הריאליטי בראבו ספגה טענות המצביעות על כך שהיא גברת.

בסדרת פוסטים ששותפו בעמוד האינסטגרם שלה מוקדם יותר השבוע, דיאנה התייחסה לשני הדיווחים הללו, החל מהתמונה בת השנים ששותפה ב- טוויטר.

"הם שכחו את החלק שספר חדר 23 הוא חזית לזנות מפורסמים וגם שכחו לכלול את התמונה למטה. היא בילתה הרבה זמן עם ג'פרי אפשטיין", כתב חשבון בשם "Enty" על דיאנה בכיתוב התמונה בנובמבר 2021.

אבל לפי דיאנה, מי אריקה ג'יין לאחרונה תוארה כ"מגניבה מאוד" עם "סיפור מדהים", האישה הנראית בתמונה אינה היא.

"כאשר אלה [men] עשו מה שהם עשו אני [a] שבר פליט בלונדון בלי דרכון בלי שם בלי מדינה בלי משפחה בלי מי שיעזור לי. לשרוד על שעורה כל מזון. שולחת כל מה שיכולתי להוריי בבוסניה כדי לשרוד. עובד [three] עבודה כדי להכניס את עצמי לקולג'," הצהירה דיאנה אינסטגרם.

לאחר מכן היא כיוונה את האדם שמאחורי חשבון הטוויטר, ואמרה, "ידעת את האמת ובכל זאת עשית את זה. פא-ק על שהכנסת אותי לאותו תיק עם המפלצת הזו", וחשפת שהאישה בתמונה, שצולמה ב-1997 במסיבת ויקטוריה'ס סיקרט, היא אינגריד סיינהייבן.

RHOBH דיאנה ג'נקינס מתגוננת לאחר תמונה של ג'פרי אפשטיין

בפוסט אחר ששותף לעמוד האינסטגרם שלה, דיאנה כללה סרטון של ד"ר האריס סילאידז'יץ'הנשיאה לשעבר של בוסניה והרצגובינה, שכינה אותה כ"יועצת הכבוד" שלו ואמרה שהיא "נותנת חסות לפרויקטים רבים שנועדו לעזור לנזקקים".

"בואו נשאיר את השמועות המגוחכות של גברתי אחת ולתמיד", פתחה בכיתוב. "זו הפעם הראשונה שאני מדבר על הנושא הזה. חדשות מזויפות הן כלי רב עוצמה בידיו של אויב. ביליתי את חיי הבוגרים במאבק למען זכויות אדם והבאת פושעי מלחמה לדין. התוקפנות של סרביה על בוסניה והרצגובינה הביאה הרס לכל כך הרבה משפחות ולכל המדינה שלי. זה הביא כל כך הרבה סבל למשפחתי ולי. אחי איבד את חייו בהגנה על הדמוקרטיה. לא שונה ממה שרוסיה ופוטין עושים לאוקראינה. בשם כל הקורבנות ההחלטה שלי הייתה להילחם בהם בבתי משפט בינלאומיים".

לדברי דיאנה, היא הרגישה שהיא "ניצחה" כשהכל נאמר ונעשה. עם זאת, כפי שהסביר ד"ר סילאידז'יץ', השלטונות הסרבים רדפו אחריה בגלל ההגנה על ארצה וניסו לרצוח את דמותה באמצעות נרטיב שקרי.

"שילמתי את המחיר עם השמועות המזויפות האלה שנועדו לרצוח את הדמות שלי ולהכפיש אותי מהפוליטיקה העולמית ולדבר בשם בוסניה והרצגובינה. לצערם זה היה לשווא. בוסניה והרצגובינה היא בליבי ובנשמה שלי ואני תמיד אייצג בגאווה", סיכמה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קרדיט תמונות: Shutterstock/KathyHutchins, MEGAקישור מקור