דיאנה ג'נקינס של RHOBH היא א

כוכבת RHOBH, דיאנה ג'נקינס, שוב בהריון ומנוחה למיטה

דיאנה ג'נקינס נמצאת "בשבועות ספורים להריון" עם הילד הרביעי שלה, השני עבורה וארוסה, אשר מונרו.

אחרי בן 49 עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס נעדרה באופן ניכר מטקס פרסי ה-People's Choice של יום שני בלוס אנג'לס, שם היא וחבריה לשחקנים התמודדו לתוכנית הריאליטי הטובה ביותר (אבל הפסידו ל הקרדשיאנס), מקורב משתף את חדשות ההיריון שלה, ומציין שבשל אתגרי הפוריות שלה בעבר, היא נמצאת כרגע ב"מנוחת מיטה".

"היא מרגישה מצוין, אבל בגלל ההיסטוריה הבריאותית שלה, היא במנוחה", סיפר מקורב עמוד שישי ב-9 בדצמבר, וציינה שהיא ואשר "שמחים מאוד" על החדשות.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי יודעים, דיאנה חולקת את הבן איניס, 22, והבת אניה, 19, עם הבעל לשעבר רוג'ר ג'נקינס והבת אליאנה, בת 2, עם מונרו, בת 34. ובעוד שדיאנה חשפה בעבר שהיא הרתה תינוק נוסף עם אשר בתוכנית, היא גם אישרה שהיא סבלה מהפלה.

"היא ואשר מאוד נרגשים מהתינוק החדש, אבל הם מאוד זהירים, ברור – בגלל שהיא רק בשבועות ספורים להריונה ובגלל מה שהיא עברה במסע הפוריות שלה", המשיך המקור.

מכיוון שדיאנה "אוהבת כל דקה של אמהות", כפי ששיתף מקורב, היא נרגשת להרחיב את משפחתה עם אשר. עם זאת, היא הייתה "קצת מבולבלת" מכך שהיא לא הצליחה להצטרף לכוכבים שלה, כולל קייל ריצ'רדס, ליסה רינה, דורית קמסלי, אריקה ג'יין, סאטון סטראקה, קריסטל קונג מינקוףו קתי הילטוןבתערוכת הפרסים ביום שני.

"דיאנה ואשר הם באמת, אבל באמת, פשוט נלהבים, אבל לוקחים את זה בקלות ומקשיבים לכל מה שהרופא שלהם אומר", אמר המקור. "אז היא נאלצה לדלג על הטקס."

למרות ש גרסל בוב גם נעדרה מהאירוע, נמסר כי לא יכלה להגיע עקב התחייבות לעבודה.

בשבועות האחרונים, שמועות העלו כי גם דיאנה וגם שרי זמפינו יישאר מחוץ לעונה הקרובה של RHOBH. עם זאת, לא פורסמו הודעות רשמיות לגבי צוות השחקנים של עונה 13.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מתישהו בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור