כוכבת 'RHOBH', קייל ריצ'רדס, קורא לגרסל על צביעות

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קייל ריצ'רדס לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום חמישי בערב כדי להצל גרסל בוב על הערה שנראתה לה צבועה.

לאחר שגרסל הציע בפרק של יום רביעי בערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס שההגנות שלה על סאטון סטראקה הגיעה בגלל העובדה שהיא חברה נאמנה לחברה לצוות, קייל ציינה שכשהיא הייתה חברה נאמנה לעמיתיהם, אריקה ג'ייןהיא הואשמה על ידי גרסל ב"קפיצת ספינה".

"כשגרסל מגן על סאטון היא חברה נאמנה… כשקייל מגן על אריקה היא קופצת על הספינה… המתמטיקה לא מתחשבת!" לקרוא העיר את סטן ציוץ משותף לחשבון של קייל.

"באללה," הוסיף קייל בכיתוב.

קייל ריצ'רדס קורא לצביעות על RHOBH

גם השבוע ברשתות החברתיות, גרסל פנתה לעמוד הטוויטר שלה, שם קראה לאריקה על ההסבר שלה לדיסת "האחריות" שלה נגד סאטון, שהגיעה בפרק בשבוע שעבר של RHOBHלאחר שראיתי קליפ מהפרק האחרון של ה RHOBH: After Show.

"גרסל, מנקה לה, אנשים דוחפים חבילה. הם כמו, 'אני לא רוצה להתעסק עם זה'. התצפית שלי בלבד," אמרה אריקה, באמצעות קליפ ששותף על ידי מלכות בראבו באינסטגרם.

וגרסל ענה, "אני חושב שהיא הרגישה שאולי בגלל זה דיאנה לא מתקרבת אליי."

אבל בטוויטר, גרסל היה בוטה יותר, ואמר בתגובה לקליפ, "תביאו את האיחוד!!!! נמאס מהב"ש הזה."

בעקבות הפרק של השבוע שעבר של RHOBHגרסל הופיע ב- RHOBH: After Showשם היא הודתה שהיא מרגישה "המומה" מההצעה של אריקה שסאטון הפכה ל"אחריות" בקרב צוות השחקנים.

"אחריות? אני מתכוון, קדימה," קבע גרסל. "זה היה מזעזע עבורי בגלל אחריות? מה? המוניטין שלי הולך להיעלם כי אני חבר של סאטון? זה לא היה הגיוני. לא ידעתי מאיפה זה בא, ואם יש אחריות בקבוצה, זה בהחלט לא סאטון מבחינתי".

במהלך אותו הדבר אחרי ההופעהניסתה אריקה להבהיר את טענתה.

"גרסל היא חברה נאמנה, ללא ספק, אבל היא ממהרת להיכנס כדי להחליק את העניינים או להילחם בקרב של סאטון או לעמוד לצדה ולומר, 'לא, לא לזה היא התכוונה'. זה כאילו, ילדה, אני רוצה להכיר אותך. אני רוצה ליהנות איתך אבל לא על חשבון זה שאתה ממהר להציל את סאטון, "שיתפה אריקה. "תן לסאטון לעשות טעויות ולנקות אותן בעצמה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור