כוכבת 'RHOBH' קתי הילטון מדברת על עתידו של קייל עם בראבו

קתי הילטון נפתח לגבי אחות קייל ריצ'רדס'עתיד עם עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

לאחר סדרה של ראיונות, שבמהלכם קייל דנה בסופה הפוטנציאלי של ריצתה בתוכנית הריאליטי בראבו, קתי שיתפה את מחשבותיה לגבי תפקידה המתמשך של קייל ובמקביל חשפה אם היא תשקול או לא לשקול לתפוס משרה מלאה לעתיד עונה.

"אני חושבת שהיא עושה את זה," אמרה קתי E! חֲדָשׁוֹת על החקירה של קייל לגבי עתידה בראבו ב-6 באוגוסט. "היא עובדת כל כך קשה, ולבסוף אתה אומר לפעמים, 'טוב, אולי זה זה'. אבל אני חושב שהיא תחזור."

"התוכנית הזו, אפילו רק המעט שאני עושה – אז אתה צריך לעשות את העיתונות, אתה צריך לעשות BravoCon, אתה צריך לעשות את האיחוד – ואז, פתאום, אתה חוזר לצלם שוב." היא הוסיפה.

בעוד שקתי הודתה שהיא בדרך כלל אומרת "לעולם אל תגיד לעולם", היא הודתה שכאשר מדובר בפוטנציאל לקחת על עצמה תפקיד משודרג, היא לא פתוחה לדבר כזה.

"בדרך כלל, אתה אומר, 'לעולם לא אגיד לעולם לא', אבל בטוח, ממש לא," היא אישרה. "ככה, אתה צריך לערב את המשפחה שלך, ולמשפחה שלי לא יהיה עניין ולבעלי לא יהיה עניין. הוא איש עסקים, אז זה לעולם לא יקרה. הם מצפים שתערב את כל הילדים שלך, בעלך, הכל".

בחדשות אחרות של קתי הילטון, טדי מלנקמפ דנו לאחרונה ב RHOBH "חבר" בפרק בפודקאסט שלה.

אחרי שהזכרתי את זה אריקה ג'יין התנצלה בפני קתי לאחר שהחמיצה מספר מהאירועים שלה, והצביעה על כך שהיא הודיעה על קתי, טדי ציין שקתי אמרה, "למרבה המזל".

"היא מאוד מאמינה בספר, כמו 'למרבה המזל נענית שלא באת, אחרת זה היה חסר כבוד'", אמר טדי בפרק של שני T'ים בתרמילבאמצעות כָּבֵד.

בתגובה, מארח האורח של טדי, מייגן קינגלשעבר של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'אמרה שהיא מרגישה ש"קאתי רק רוצה לבלות".

"הכל מסיבה. הכל אירוע, היא רק רוצה ליהנות", שיתפה Meghan.

וטדי הסכים – אבל עם מלכוד.

"אני חושב שקתי רק רוצה לתת רושם של זמן טוב… זה אחד מהדברים האלה כאילו זה בסדר. היא יכולה להיות זמן טוב," ציין טדי. "היא יכולה להיות מתיחה. היא יכולה להיות כל הדברים האלה, אבל היא בהחלט לא תקופה רגועה שהיא מעמידה פנים… היא לא טיפוס דורי חתיך."

במקום זאת, טדי חשף ש"הזמן הטוב" של קתי אינו אמיתי.

"היא זמן טוב מאוד מיוצר", טען טדי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור