כוכבת 'RHOBH', שרי זמפינו על למה קייל צריך "לשבת"

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto, Bravo

שרי זמפינו התמודד עם הרגל מסוים של קייל ריצ'רדס.

בזמן שהופיעה בפודקאסט ביום שני, שרי, שהצטרפה לקאסט של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בתור "חברה" לעונה 12, הסבירה את התסכול שלה עם קייל לפני שהודתה שיש לה פחדים מהחברות שלה עם גרסל בובפנייה קתי הילטוןהשימוש לכאורה של השמצה באספן ועוד.

"אני אוהב את קייל. אבל לפעמים אני חושב שקייל צריך לשבת איפשהו", הודתה שרי בפרק ה-1 באוגוסט של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף.

לדברי שרי, היא מאמינה שבגלל שקייל מלווה את התוכנית מאז שהחלה, היא נוטה להתנהג כמו "מנחה" גם כשאין צורך בקלט שלה.

"הייתה סצנה עם [Diana Jenkins] ו [Sutton Stracke]. למה, למה אתה בכלל כאן?" תהתה שרי והעניקה בראש לריב המתמשך של דיאנה וסאטון. "לפעמים אתה צריך שמישהו יבוא ויהיה מנחה. ואני מתכוון, יש לה את הניסיון… הידע והמידע, אבל זה לא תמיד הכרחי. לא תמיד אנחנו צריכים מנחה”.

באשר לחברותה עם גרסל, שרי הודתה שהיא חשה מודאגת בשל החברות הרבות שהסתיימו בתוכנית בעבר.

"בהחלט חשבתי על זה בוודאות. אבל אני לא משקיעה בזה הרבה אנרגיה", הסבירה שרי והוסיפה שיש לה "אסטרטגיה" להישאר ביחסים טובים.

"אני מנסה לחיות את הרגע ולעבור שתמיד, אתה יודע, להיות בתקשורת כי… במרחב הזה יכולתי לעשות משהו שפוגע בה. היא יכולה לעשות משהו שפוגע בי. בוא נדבר על זה. אתה יודע למה אני מתכוון? בואו נתמודד עם זה. בואו נתמודד עם זה בזמן אמת", שיתפה.

בעוד שהשימוש כביכול של קתי בהשמצה באספן עלה לכותרות מוקדם יותר השנה, כאשר שאר הפרקים של עונה 12 צפויים לשפוך מעט אור על המצב, שרי אמרה שהיא לא הייתה בסביבה כשהאירוע לכאורה התרחש.

"הייתי במיטה שלי באספן ישנתי בשקט. לגרסל ולי הייתה ראיית הנולד לקחת את ישבנו בחזרה לבית", גילתה שרי. "אז אני לא יודע… אני לא יודע איך זה יתפתח."

גם שרי החמיצה אריקה ג'יין מקללת את בנה בן ה-14 של גרסל כי היא עזבה את מסיבת יום ההולדת שלה מוקדם. עם זאת, היו לה כמה רגשות עזים לגבי המפגש.

"אם זה היה טריי זו הייתה סצנה אחרת. כי אני אוהב, אני שחור כשזה מגיע לתינוק שלי, "הסבירה שרי על בנה.

ולמרות ששרי ציינה שאריקה "נקרעה מהרצפה למעלה" ו"הניחה את שיערה", היא אמרה שהיא הרגישה שהתנצלותה כנה.

"אני חושב שהיא לא הבינה שהם היו צעירים כמוהם, מה שבעיני זה אפילו לא משנה. טריי בן 29. אם היית אומר לו לעזוב, עדיין היינו, עדיין יש לי בעיה. אז הגיל לא באמת משנה עבורי, זה פשוט לגמרי לא הולם, אבל אני חושב שהיא הייתה הבעלים שלו", נימקה שרי.

כשפרק הפודקאסט נמשך, שרי סירבה לענות על שאלה לגבי וויל סמיתאבא של טריי, סטירה כריס רוק באוסקר, ואמר, "אני לא מדבר על זה." ואז, היא עברה לרעיון שלו ושל אשתו, ג'אדה פינקט-סמית'צופה RHOBH.

"הייתי מקווה שלא," שיתפה שירי. "הכל רלוונטי, אבל אני פשוט, אני לא יודע מה אני מרגיש לגבי שליחת הודעת טקסט לוויל וג'אדה שאומר שאתה יודע, 'אני אהיה בתוכנית בעוד כארבע דקות. אתה יכול לצפות?'… אני לא מרגיש שנקרא לעשות את זה."

"אבל אתה אף פעם לא יודע. זאת אומרת, זו יכולה להיות אובססיה סודית", הוסיפה.

לאחר מכן הודתה שרי שכאשר מדובר בעונה 13, היא מקווה שהיא השתדרגה לתפקיד במשרה מלאה.

"אני רוצה שיציעו לי את היהלום. כן אני כן. אני רוצה שיציעו לי את היהלום. אנחנו נראה", אמרה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור