ליסה הוכשטיין של RHOM מכחישה את המיקרופון החם של לני

כוכבת RHOM ליסה הוכשטיין מכחישה את טענות החגיגה של לני

ליסה הוכשטיין מתכחש לבעל הפרוד לני הוכשטייןטוענים שרגע המיקרופון החם שלו פועל עקרות הבית האמיתיות של מיאמי נערך כדי לגרום לה להיראות כמו קורבן "תמים".

לאחר שהמנתח הפלסטי בן ה-56 אמר שהתלונן על "המסיבה המתמדת" של ליסה וכיצד היא לא "תקום מהמיטה כל היום" במהלך הסצנה השנויה במחלוקת, ליסה, בת 40, פנתה למדור התגובות באינסטגרם פוסט כדי לפוצץ אותו על הצהרותיו הצבועות, תוך שהיא חושפת שבן זוגה לשעבר "תמיד" הייתה לחברה שלו עכשיו, קתרינה מאזפהדוגמנית בת 27 מאוסטריה, בביתם.

"דיברתי עם בראבו זה ממש לא ערוך. הוא אמר את מה שהוא אמר. הוא כועס כי הוא נתפס", הסבירה ליסה במדור התגובות של an הכל על עקרות הבית האמיתיות לפרסם ב אינסטגרם שהציג ציטוטים מראיון איתו עשה לני עמוד שישי.

"זה בא מבחור שגר למסיבות בבית המשפחה שלנו עם אינסטה ה-es שהוא יזמין באופן אישי DM. הוא כל הזמן תקשר עם הנשים האלה בניגוד לרצוני", היא המשיכה, "כולל הזרם [girlfriend] במשך שנים. היא תמיד הייתה בסביבה ובבית שלנו ל'מסיבות'”.

ליסה גם אמרה שכאשר מדובר בהצעה של לני ששניהם לא ישנו יחד, זה לא נכון מכיוון שהם חלקו מיטה עד ה-25 באפריל 2022, אז "הוא נפל [the] פצצה עליי."

RHOM ליסה הוכשטיין מכחישה שהמיקרופון החם של לני נערך

כפי ש RHOM מעריצים יזכרו, לני נתפס מודה שהוא יהיה רווק בקרוב ואישר שיש אישה נוספת בחייו בסדרה של רגעי מיקרופון לוהטים ששותפו בחודש שעבר.

בפוסט אחר, ששותף בסטורי שלה באינסטגרם, ליסה הוכיחה את טענתה לגבי קתרינה בחייה שלה ושל לני לפני הפרידה על ידי שיתוף צילום מסך שבו קתרינה "עשתה לייק" לתמונת חג שלה ושל לני עם שני ילדיהם, בנם לוגן , 7, והבת Elle, 3, שחולקו בדצמבר 2021.

RHOM ליסה הוכשטיין מפוצצת את קתרינה מאזפה על כך שהיא אוהבת תמונות משפחתיות לפני הפיצול

בעוד הגירושים המבולגנים שלהם נמשכים, ליסה חגגה את ערב השנה החדשה באחוזת ורסאצ'ה במוצאי שבת, שם הצטלמה לתמונת אינסטגרם ולכאורה הצללה את האקס שלה, וכתבה, "שנה טובה לכולם חוץ מ…".

RHOM Lisa Hochstein Shades Lenny on NYE

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת מדי יום חמישי ב-Peacock.קישור מקור