כוכבת 'RHONJ', ג'קי גולדשניידר, מתייחסת לשמועות להורדה

קרדיט: אסטריד סטוויארץ/בראבו

ג'קי גולדשניידר שקלה את השמועות המתמשכות לגבי הורדתה כביכול מה- עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי לוהקה ביום רביעי בזמן שהשתתפה במשחק הסופטבול השנתי השלישי של מיימונידס בריאות, Battle for Brooklyn, עם חבריה לצוות.

בין הצילומים לעונה ה-13 הקרובה של סדרת הריאליטי בראבו, ג'קי מודה שתפקידה בתוכנית עולה באוויר ופונה דולורס קטניהבעלה לשעבר פרנק קטאניההאישור הלא רשמי של ההורדה בדרגה. בנוסף, דוח חדש שופך אור חדש על איך התפקיד של ג'קי בעונה הבאה עשוי להיראות.

"אני לא יודע שהתפקיד שלי פחת, אבל אם כן, אתה צריך להאמין שהיקום שם אותך בעמדה הזו כדי להעלות את המודעות למשהו, ואז לשים אותך בנתיב להמשיך ולהעלות את המודעות", אמר ג'קי עמוד שישי. "לא משנה מה, אני מופיע. אני מצלם כל הזמן לא משנה איך אתה רוצה לקרוא לי, אז מה שבראבו יחליט לקרוא לי, אני כאן ועושה את אותו הדבר, אז זה לא משנה לי”.

עַל טוסט הבוקר במאי, פרנק דלק את השמועות על ההדחה בדרגה של ג'קי, ואמר, "כן, שמעתי שכן, היא חברה של."

במבט לאחור על ההערה שלו, ג'קי אמרה שהיא לא כועסת על פרנק "החביב".

"אין שום דבר שפרנק יכול לעשות שיכול לגרום לי לא לאהוב את פרנק," היא ציינה. "בראבו מקבל את ההחלטות האלה ובראבו עדיין לא קיבל החלטות".

בעוד ג'קי מתמקדת ביצירת ספרה הראשון ומנסה להעלות את הפודקאסט שלה לדרך, היא אומרת שהיא מתכננת "להיות בתוכנית להרבה זמן" ומקווה להמשיך להעלות את המודעות להפרעות אכילה.

"[My recovery is] הולך טוב," אישר ג'קי. אבל, היא המשיכה, זה "לא קל כמו שחשבתי שזה" הולך להיות.

"חשבתי שפשוט אתחיל לאכול יותר והכל יתחבר אבל היו הרבה מכשולים בשבילי, אז אני בהחלט בדרך, פי אלף יותר טוב ממה שהייתי בשנה שעברה, אבל אני כן. יש בעיות", היא הודתה. "אף אחד מהבגדים שלי כבר לא מתאים לי. אתה יודע, זה הרבה בשבילי. זה היה לי ממש קשה – אני לא מרגיש טוב עם עצמי ואני צריך לקחת צעד אחורה ולהבין מה אני עושה למען הבריאות שלי וכמה יותר חשוב זה, אבל עברתי דרך ארוכה ואני' יש עוד דרך ארוכה לעבור."

כשהיא ממשיכה להתאושש, ג'קי אמר בעלה אוון גולדשניידר היה "מתנה".

"הוא, כאילו, הבעל הכי תומך אי פעם," היא פרצה. "לפעמים אני אדבר איתו על דברים, ואני אגיד, 'סליחה שאני שם את כל זה עליך עכשיו', כי במשך 18 שנה, לא שמתי את זה עליו. לא הייתי מדבר איתו על שום דבר שקשור למשקל או לדימוי גוף, ועכשיו, זה כאילו, הוא תמיד אומר לי, זה אף פעם לא מפריע לי, אני כל כך שמח להיות כאן בשבילך. הוא פשוט הכי טוב".

בתוך הספקולציות, Deux Moi שיתף טיפ בנושא אינסטגרםשנראה היה על ג'קי.

"החוף המזרחי הזה [housewife] שהייתה אמורה לרדת בדרגה הביאה כל כך הרבה דרמה לצילומים שלמפיקים אולי לא תהיה ברירה אלא להשאיר אותה בהרכב. זה לא ישמח קוסטאר מסוים בכלל, "הטיפ הקניט.

לפי הדיווחים, RHONJ ג'קי גולדשניידר לא הורד בדרגה לקראת עונה 13

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 כנראה תתחיל לשדר בבראבו מאוחר מאוד השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור