כוכבת RHONJ מליסה גורגה מציגה בתוך אחוזה חדשה

קרדיט: ROGER WONG/INSTARimages

מליסה גורגה מציגה את ביתה החדש בסדרת סרטונים ששותפו לעמוד האינסטגרם שלה.

לאחר עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבת ומשפחתה, כולל בעלה ג'ו גורגהבת אנטוניה גורגהובנים ג'ינו גורגה ו ג'ואי גורגהעברה לאחוזה המאסיבית בסוף השבוע שעבר, מליסה נתנה למעריציה ולעוקביה מבט מקרוב הן על החלק החיצוני של הבית והן במבואה הדו-קומתית שלו.

"זה שאני רוצה… תמיד רציתי בית שיק לבנים לבנות. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים… עבדו קשה שחקו קשה. לא יכולה לחכות להראות לך פנימה", הקניטה מליסה ב-20 בנובמבר, יחד עם מצגת תמונות של השיפוץ האחרון שלה ושל ג'ו, שאותו רכשו ביוני האחרון תמורת 950,000 דולר.

RHONJ מליסה וג'ו גורגה בית חדש חיצוני

ביתם של מליסה וג'ו כולל שתי דלתות שחורות גדולות בחזית הנכס.

RHONJ Melissa Gorga בדלת הקדמית של New Home

RHONJ מליסה גורגה נכנסת לבית חדש

מליסה גם שיתפה מבט במוסך שני המכוניות המנותק שלה ושל ג'ו.

RHONJ מליסה וג'ו גורגה מוסך הבית החדש

ימים לאחר מכן, מליסה לקחה את הקהל המקוון שלה לתוך הבית החדש שלה ושל ג'ו, ושיתפה מצגת וידאו נוספת שהציגה את המבואה הדו-קומתית שלהם.

"עיצוב מבואה… זה הכל על אלגנטיות פשוטה הפעם," היא הסבירה ב-23 בנובמבר. "עיצוב התקרה הוא כל כך פשוט ועם זאת כל כך חשוב. [Avenue Lighting] עם נברשות הגלאם האלה… [Fuda Tile and Marble] עם רצפות שיש Hi Shine המהממות ביותר… [Element Flooring] עם ריצוף העץ… תודה [House of Style] על העזרה במסע הזה".

בתמונה אחת נראו שלושה גופי תאורה שחורים משוכללים תלויים על תקרת מגש.

תקרת מבואה של RHONJ Melissa Gorga בבית חדש

תמונה נוספת נתנה למעריצים מבט מקרוב על גופי התאורה, הכוללים טבעות של אבני חן.

RHONJ מליסה גורגה אורות מבואה לבית חדש

RHONJ מליסה גורגה בית חדש דו קומתי מבואה

לעוד מהמבואה של מליסה וג'ו, בדוק את הקליפ למטה.

ביום שישי האחרון, כששיתפה תמונות שלה ושל אנטוניה מצטלמים עם ערימות של קופסאות, מליסה דיברה על "התחלות חדשות" בביתה החדש.

"התחלות חדשות! הכל קורה. סוף סוף זה יום מרגש", כתבה. "אתה יודע שאני מקצוען במעבר דירה ואני אף פעם לא זז בלעדיו [Roadway Moving] פשוטו כמשמעו אותם בחורים מזיזים אותי שהעבירו אותי לשכירות שלי! אני אוהב כמה זמן כולם עובדים שם וכמה מדהימים כל העובדים שלהם!! תאחלו לנו בהצלחה! לא יכול לחכות להראות לכם עוד מהבית!!”

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור