כוכבת 'RHONJ', תרזה ג'ודיס, מגדירה את מרגרט בתור "מבולגן"

קרדיט: בראבו

תרזה ג'ודיצה מוצל מרגרט ג'וזפס בפרק האחרון בפודקאסט שלה אחרי המנחה השותף שלה, מליסה פייסטרהזכיר את זה ליסה רינה יצא עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס לאחר שנראה "בעייתי" ו"נלחם עם כולם" בעונה ה-12 של הסדרה.

לפני שחשפה תוכניות לצאת ממדינת הבית שלה פעם בתה הצעירה, אודריאנה ג'ודיצה13, הולך לקולג' ומגיב על קרוליין מנזוהתוספת של העונה הרביעית של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת הטיחה את מרגרט על כך שניסתה לפגוע במשפחות בהתנהגותה "המלוכלכת".

"איך שאתה מתאר את ליסה רינה, זה נשמע בדיוק כמו מרגרט בתוכנית שלנו", ציינה תרזה בפרק של 11 בינואר של Namaste B$tches. "מעולם לא ראיתי מישהו כל כך מבולגן וכל כך מעורב וכל כך רעיל. היא עומדת מאחורי הרבה מהדברים שקורים בתוכנית שלנו. ואני רק מקווה שהאמת תצא לאור".

לפי תרזה, היא שמעה לאחרונה את מרגרט ובעלה, ג'ו בנינוזריקת צל על לואיס רולס (בני הזוג שאלו מה לואיס עושה לעבודה בחודש שעבר).

"זה כמו, 'אתה רציני? אתה צריך להשיג חיים'. היא מאוד מבולגנת, מאוד מלוכלכת, כמו לנסות לפגוע במשפחות של אנשים, כמו מה שהיא עשתה [Jennifer Aydin] ו [Bill Aydin]", הסבירה תרזה, ונתנה בראש לגילוי עונה 12 של מרגרט על הרומן של ביל.

במהלך פרק אחר אחרון, תרזה אישרה את התוכניות לעבור לחוף המערבי של פלורידה.

"אמרתי לואיס, עוד ארבע שנים. אני סופר לאחור עוד ארבע שנים עד שאודריאנה תלך לקולג'. אני צריכה להיות בקליפורניה או בפלורידה", היא חשפה ב-18 בינואר פרק.

לגבי התוספת של קרוליין ל RHUGT עונה רביעית, הכוללת גם ברנדי גלנוויל, קמיל גראמר, ויקי Gunvalson, גרטשן רוסי, אווה מרסיל, פאדרה פארקיםו אלכס מק'קורדתרזה אמרה שלמרות שהיא מאמינה שהחוויה "תהיה טובה עבורה", היא לא יכולה לראות אותה משתלבת עם אף אחד מלבד ויקי.

"היא לא באמת מראה יותר מדי. אתה חייב להיות מכוסה שם אז אני חושב שזה דבר טוב. [But] אני פשוט לא מבינה את זה", היא הודתה. "לא ראיתי אותה משתלבת אבל בוא נראה איך זה הולך. היחידה שיכולתי לראות אותה די מסתדרת איתה היא ויקי… כל השאר, אני לא מרגישה שהם היו נראים. יכולתי לראות, אם בכלל, [Dina Manzo]כמובן, יותר מקרוליין, או אפילו [Jacqueline Laurita]. אני פשוט לא יכול לראות את קרוליין."

גם במהלך הפרק, תרזה נשאלה אם דינה תעשה זאת RHUGT – אפילו לאחר שדילגה על חתונתה באוגוסט 2022 כדי להימנע ממצלמות.

"זה שונה לגמרי כי… אני מניחה שזו תהיה עבודה, אתה יודע," היא חשדה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור