כוכבת RHOSLC, ג'ן שאה, מודה באשמה בהונאה

ג'ן שאה על פי הדיווחים, שינתה את הודאתה מאשמה לא אשמה במשך שנה לאחר שנעצרה והואשמה בהונאה והלבנת הון.

על פי סדרת עדכונים ששותפו ברשתות החברתיות, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר צוות, שהואשם בניהול תוכנית טלמרקטינג ארוכת שנים (עם עוזר לשעבר סטיוארט סמית'שכבר שינה את הודאתו לאשמה) שכוונתה לכאורה לקשישים, יודה בעבירות.

"שבירה, ואנחנו מתכוונים לשבירה אמיתית, [Jen Shah] הולך להודות באשמה ברגע זה. בצעד מפתיע, ג'ן שאה התגנב לבית המשפט כדי להודות באשמה, כאשר בית המשפט נתן הודעה מוקדמת של דקה אחת. אנחנו אומרים את זה כבר שנה, ללא הגנות", עו"ד רונלד ריצ'רדס הודיעה ב-11 ביולי, תוך שיתוף גם במסמך בית המשפט שבו אושר שינוי הטיעון.

מאוחר יותר שיתף רונלד את התניית ההנחיה להודאה באשמה של ג'ן, הכוללת עד 168 חודשי מאסר, חילוט 6 מיליון דולר ו-9 מיליון דולר בפיצויים.

רונלד הוסיף: "ג'ן שאה מודה באשמה בסעיף 1, קשירת קשר לביצוע הונאה. הממשלה תבטל את סעיף הלבנת הון. זה יפחית מעט את החשיפה שלה אבל לא בהרבה. היא צפויה לעונש משמעותי. ”

רונלד הצביע אז על דף טוויטר אחר, שדיווח על אותן חדשות.

"שבוע לפני תאריך תחילת המשפט שלה, עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי אשת הריאליטי ג'ן שאה תתחנן הבוקר בבית המשפט הפדרלי במנהטן באשמת הונאת טלמרקטינג שהיא הודתה בעבר בחפותה", כתב בית המשפט ניוז ג'וש ראסל מְשׁוּתָף.

כך דיווחה חדשות CBS קסנדרה גוטייה גם הגיב, ציטט את הציוץ של ג'וש ואמר, "אחרי כל ההכחשות, כוסות השתייה השבורות, רגעי הטלוויזיה המכוסים בנוצות – זה מסתכם ב-SDNY שבו ג'ן שאה משנה את הודאתה ומודה באשמה".

זמן קצר לאחר מכן, ג'וש שיתף סדרה של פוסטים נוספים בטוויטר, עדכן את הקהל המקוון שלו בזמן שג'ן עומדת בפניה ובקנסות שהיא ככל הנראה תיאלץ לשלם.

"הסדר הטיעון של ג'ן שאה עם הממשלה קובע טווח ענישה (שהשופט סטיין לא חייב לעמוד בו) של 135 עד 168 חודשי מאסר – 11.25 עד 14 שנים, ופיצוי של 9.5 מיליון דולר", נכתב בציוץ אחר.

עדכון: ג'ן הודתה רשמית באשמה ותאריך גזר הדין שלה נקבע כעת ל-28 בנובמבר 2022.

באופן אירוני, החדשות על הודאתה של ג'ן באשמה מגיעות שעות ספורות אחריה RHOSLC כוכב משותף, מרדית' מרקסשנראה שהיא מתקרבת אליה במהלך העונה השלישית בעקבות סדרה של רגעים מתוחים בעונה השנייה, שיתפה סטורי באינסטגרם בו היא דיברה על היותה "חפה מפשע עד שהוכחה אשמתה".

"לאלו מכם שאולי לא יודעים זאת: אני גר בארצות הברית של אמריקה. בארה"ב יש זכות למשפט והוא נחשב חף מפשע עד שתוכח אשמתו", נכתב בפוסט שלה.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית צפויה להתחיל לשידור מתישהו מאוחר יותר השנה ב-Bravo.קישור מקור