וויטני רוז על מי נתן להת'ר עין שחורה, מי נתפס

כוכבת RHOSLC, וויטני רוז, על מי נתן להת'ר גיי שחור עין

וויטני רוז הופיע ב צפו במה שקורה בשידור חי ביום רביעי, שם חשפה מי היא מאמינה שעומד מאחוריה הת'ר גייהעין השחורה המסתורית של.

לפני שחושפת אם הת'ר עדיין נושאת את Wild Rose Beauty ב- Beauty Lab + Laser ומשתפת איזה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים נתפס ברוב השקרים במפגש המחודש שהוקלט לאחרונה, ג'ן שאהגזר הדין של גזר הדין, ועוד, וויטני הגיבה ל"הסטה" המתמשכת של הת'ר על פציעתה המזעזעת והצעתה שחשיפה תשותף בספרה הקרוב, מורמון רע.

"אני לא מאמין שהיא תספר לי מה קרה, גם אם לא היינו בהפסקת ידידות. וחושפת את זה בספר שלה? אני חושב שהיא תצטרך לכתוב את זה מחדש כדי לחשוף את זה", ציינה וויטני בפרק ה-4 בינואר של WWHLבטענה שהיא מאמינה ש"או שג'ן היכה אותה או שהיא עשתה את זה לעצמה".

"את לא סתם מתעוררת בטיול של בנות ולאחת מהחברות שלך יש עין שחורה מתועבת", המשיכה וויטני ב- WWHL: After Show. "דאגתי מאוד לבטיחות שלה, לביטחונם של כולם. זו הייתה שנה קשה עבור הת'ר ואני, אבל אני אוהב אותה ואדאג לה לא משנה מה אז היא צריכה עזרה, אני שם… כולנו ניסינו להגיע לתחתית העין השחורה אבל הת'ר, כמוך ראה, לא זז."

"היא פשוט המשיכה להסיט, צחקה, המציאה תירוצים, וזה מעסיק אותי אפילו יותר עבור הת'ר", הוסיפה וויטני.

בשידור החי, וויטני אישרה שהת'ר עדיין נושאת את Wild Rose Beauty למרות שנפלו ביניהם.

"שמעתי שהיא נפטרה מטיפול הפנים Wild Rose אבל היא עדיין נושאת טיפוח עור יופי של Wild Rose", היא חשפה. "ראיתי הזמנה שעברה לפני זמן מה."

ואז, כשנשאלו מי נתפס בהכי הרבה שקרים במפגש במהלך א WWHL משחק, ויטני בשם הת'ר ו מרדית' מרקס.

"הת'ר ומרדית', מסיבות שונות," היא הבהירה, והמשיכה למנות את הת'ר כחבר השחקנים שהכי שונה במצלמה מהחוץ.

"העונה בוודאות", היא הסבירה.

באשר לכוכבת המשותפת ביותר שלה לרכב או למות, הכבוד הזה זכה ליסה בארלו.

"בכנות, העונה, ליסה הפכה לחברה טובה מאוד עבורי", שיתפה וויטני.

גם במהלך המשחק, וויטני חשפה שדנה הכי כיף לחגוג איתה ואמרה ש"מלבד הת'ר", היא מאמינה שסביר להניח שהיא תזדקק להפסקת חברות מג'ן.

בנוגע לגזר הדין של ג'ן, וויטני העלתה את הרעיון להישאר בניו יורק כדי לראות מה יקרה בשימוע של ג'ן לפני שלכאורה נתנה הנהון לחדשות האחרונות שהאשימו אותה ברומן.

"אתה חושב שאני צריך להאריך את הטיול שלי כדי לראות? אני לא יודע. נראה אבל זה יום גדול… יצאה היום כותרת גדולה. אני ממש עצבנית עבורה ועבור משפחתה," שיתפה וויטני, והמשיכה לתייג את ג'ן ככוכבת השותף הפחות אמינה שלה.

וויטני גם האפילה על ג'ן בגלל הערות שהעלתה לגביהן דנה בואי-נגרטההשיער האפור של.

"היא בהחלט צריכה לשמור על השיער הטבעי שלה. חשבתי שזה מאוד גס רוח מצד ג'ן", אמרה וויטני.

וויטני הציעה אז עדכון לגבי הבעל ג'סטין רוזשאיבד את עבודתו בגלל סצנות סקסיות שצילמו יחד בעונה השנייה.

"יש לו עדיין עד מרץ, הוא מעמיד אי-תחרות. שנה תהיה במרץ", היא חשפה. "כלומר, הוא בבית עם הילדים, לוקח אותם לסקי. הוא נהיה די נוח."

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור