כוכבת 'RHOSLC', ליסה בארלו, מצילה את התיקים המזויפים של ג'ן, עסקים

ליסה בארלו ו ג'ן שאה פתחו בריב טוויטר מבולגן במהלך הפרק של יום רביעי בערב של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי – למרות שליסה למעשה חסמה את ג'ן.

כשהצוות ניסה לברר היכן הת'ר גיי היא השיגה את העין השחורה שלה, ורבים חושדים שהת'ר אולי ספגה את הפציעה תוך כדי מאבק עם ג'ן, ליסה כיוונה לתיקים ולעסקים המזויפים של ג'ן לפני שהזעיקה אותה על ניסיון להסית שנאה נגד ויטי רוז עם תמונה של וויטני ו שרה מקארתור פירס, שהיה בהתפרעויות ה-6 בינואר בקפיטול. עם זאת, שרה נִתבָּע היא פשוט "מחתה בשלווה".

"ליסה… בטל את החסימה שלי כדי שנוכל ללכת. בגלל שאתה מצייץ בטוויטר אבל לחסום אותי זה כמו להגיד [you’re] ה-b-tch העשיר ביותר אבל מימון המונים עבור כרטיסי הג'אז שלך בשורה הראשונה", צייצה ג'ן ב-21 בדצמבר, יחד עם האשטאג ל"מרי צדקה".

כפי ש RHOSLC המעריצים יודעים היטב, הגשת ה-SEC של ליסה ומימון המונים עבור אחת החברות שלה היו נושא חם בתוכנית של יום רביעי בין חברי צוות שלא הבינו את הצורך שלה בכסף.

"ה'Bcuz' הזה תמיד יסגיר אותך בכל החשבונות המזויפים שלך", טענה ליסה בתגובה. "אההה אתה פשוט עצוב כי לא רק שכל התיקים שלך היו מזויפים אלא שלך [businesses] היו גם."

"אני בשורה הראשונה… לכל השקרים שלך. מה הלאה בדיחה של אמא? לך תקנה את מתנת הפרידה הקטנה המזויף שלך, "הוסיפה.

RHOSLC Jen Shah רוצה שליסה בארלו תבטל את חסימתה בטוויטר

ואז, אחרי שמעריץ שאל, "כמה רווחים ליסה מכניסה אחרי המחזור שלה???", וכינתה את הציוץ שלה נגד ג'ן "כאוס", הסבירה ליסה את תקלות הפיסוק שלה.

"הרבה כי אני לא מוצאת את המשקפיים שלי," השיבה ליסה, כפי שנראתה בצילום מסך ששותף על ידי מלכות בראבו עַל אינסטגרם.

RHOSLC ליסה בארלו מתבדחת על השימוש שלה בתקופות בטוויטר

בעמוד הטוויטר של ג'ן, בנוסף לבקשת ליסה לבטל את חסימתה, ה RHOSLC חבר השחקנים שיתף תמונה של וויטני ושרה כנקמה על כך שוויטני האשימה אותה בעין השחורה של הת'ר.

"[That] היה כל כך מאוד 1/6/21 מכם. מניח שאי אפשר להסתיר את רוח ההתקוממות הזו לאורך זמן!" ג'ן כתבה את התמונה.

אבל ליסה מיהרה למחוא כפיים עם תמונות משלה.

"הו, אתה מדבר על החמוד שלך? תראה אותך מנסה לעורר שנאה [Whitney Rose]. היית יכול להיות כל כך מדהים אם לא היית כזה כפכף/שקרן. איך הת'ר קראה לך… אה כן רעיל. התקפי הזעם שלך הם כל כך 2021. אמור לבת שלך היי, "אמרה ליסה בכיתוב של תמונה קבוצתית שבה הופיעו ג'ן ושרה.

"אני יכולה להמשיך ולהגיע," היא הוסיפה בשנייה.

RHOSLC ליסה בארלו מגיבה לג'ן שאה שניסיתה לעורר שנאה לוויטני רוז

בתגובה, וויטני שקלה סדרה של אימוג'י פצצות.

RHOSLC וויטני רוז מגיבה לג'ן שאה מנסה לחשוף את ידידותה עם שרה מקארתור פירס

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור