כוכבת RHOSLC, מרדית' מארקס נותנת עדכון על ג'ן שאה, איחוד

קרדיט: בראבו

מרדית' מרקס חשף תובנה לגבי ג'ן שאהמצבה התודעתי בזמן שהיא ממתינה לעונש המאסר. מעצבת התכשיטים גם שיתפה מדוע היא לא גרלה את ג'ן על פרטי המקרה שלה.

ג'ן נעצר באביב השנה שעברה והואשם בקשירת קשר לביצוע הלבנת הון והונאה. במשך שנה, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי הכוכבת התעקשה שהיא חפה מפשע עד שהודתה באשמה ביולי הקרוב. כעת היא צפויה לעד 30 שנות מאסר.

בעוד גזר הדין מתנשא מעליו, מרדית' שיתפה את מצבה של חברתה.

"ג'ן בסדר," היא אמרה בראיון ל-14 בדצמבר עם E! חֲדָשׁוֹת. "זה הרבה, אז כל מי שהיה בנעליה היה נאבק עם הרבה דברים שונים. ברור שיש לה הרבה משתנים שנזרקים עליה הרבה מעבר לגזר הדין שלה".

ג'ן לא יכולה לטפל בבעיות שלה באותו אופן שהיא עשתה בעבר, טענה מרדית'.

"בדרך כלל יש לנו הזדמנות לדבר כמו [the show is] משודר, בין אם זה באמצעות מדיה חברתית או ראיונות או כל דבר אחר", אמרה, "ו [Jen] באמת לא הייתה לו אותה הזדמנות. היא הייתה קצת בחברתית, אבל היא באמת ניסתה להתרחק לרוב. אז אני חושב שזו הייתה תקופה מאוד קשה כי לעבור את זה ולהרגיש שאין לך קול על כל השאר שהיא מתמודדת איתו, זה מהמם. היא פשוט מנסה להתמקד ביום-יום כמיטב יכולתה".

מרדית' שיתפה אז "אין לה מושג" איך העונה הבאה עשויה להיראות, אבל היא נראתה חיובית לגבי היותה של חברי צוות פוטנציאליים חדשים.

"ברור, כפי שראינו, יש סוג של פער [in the group], וחבל", הסביר הכוכב. "אני מקווה שנכניס קצת דם חדש כדי לערבב את זה קצת ולהפוך את הדברים לקצת יותר מגובשים כי איך שזה עכשיו פשוט לא מרגש אותי."

בהתייחסה למפגש הקרוב, שאותו תצלם השבוע, אמרה מרדית, "כולנו בני אדם. כולנו עושים טעויות… אין לי בעיה להתנצל אם אני מרגיש שעשיתי טעות, ואין לי בעיה לעמוד מאחורי הדברים שעשיתי אם אני לא מרגיש שהם היו טעויות".

בראיון נפרד עם אֲנָשִׁיםמרדית' דנה בסוגיות המשפטיות של ג'ן ושיתפה את מחשבותיה שג'ן היא "חלק עצום מהתוכנית".

"זה לא כמו סימן שאלה. אין שום סימן שאלה לגבי זה", אמר בן ה-50. "מרי [Cosby] היה חלק עצום מהמופע. אתה מתקדם. ואני מניח שיהיו להם כמה אנשים חדשים, אני לא ממש יודע, אבל אתה חייב להמשיך הלאה. אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות. אלה החיים."

מרדית' הייתה "הזדעזעת מאוד" מההודעה על הודאתה של ג'ן באשמה ביולי ושיתפה את הסיבה שהיא לא שאלה אותה על תיק ההונאה.

"היא באמת לא יכולה לדבר על אף אחד מהנימוקים שמאחורי הסיבה שהיא הלכה בדרך הזו, וגם לא אשאל אותה", אמרה מרדית. "מכיוון שאני לא רוצה לערב את עצמי בחקירה פדרלית, בניגוד למה שכולם חושבים, זה לא באמת האווירה שלי. אז אני לא ממש מבין איך הגענו לאן שאנחנו עכשיו. ובסופו של דבר, אני מקווה שהבנתי."

לדברי מרדית', ג'ן הייתה "חברה טובה", למרות "הדרך הסלעית" של מערכת היחסים שלהם. היא אמרה שחייה של ג'ן ככוכבת ריאליטי הם כעת "אזור אפור", בעוד הכוכבת ממתינה לגזר הדין.

"זה לא מקום נהדר לשבת בו, ואף אחד לא רוצה לשבת ולחכות לגזר הדין שלו", הסבירה מרדית. "ואני רק מקווה לתוצאה הטובה ביותר עבור כולם."

"היא במצב שבו היא עברה הרבה, והיא זקוקה לתמיכה מאנשים סביבה, שמכירים הרבה מהבעיות שהתרחשו", המשיכה. "ואני לא רוצה לראות משהו רע קורה לה."

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור