לאה מק'סוויני מתייחסת לשמועות בטענה שהיא הייתה

כוכבת 'RHUGT' לאה מק'סוויני פונה לאיסור השמועות על תאילנד

לאה מק'סוויני היא קובעת את השיא לאחר שהואשם בהדחה מתאילנד תוך כדי צילומי העונה השלישית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

לאחר שסיימה את הצילומים על הפרקים החדשים בחודש שעבר, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק חבר צוות, אליו הצטרף עקרות בית אמיתיות של פוטומק חברי צוות השחקנים ג'יזל בראיינט ו קנדיס דילארד באסט, עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטישל הת'ר גיי ו וויטני רוז, עקרות בית אמיתיות של מיאמי כוכבים מריסול פאטון ו אלקסיה אצ'וואריהו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום פורשה וויליאמסהתמודדה עם שמועה מוזרה, בטענה שהיא זרקה קקי על אחד מחבריה לצוות.

"לאה מק'סוויני נאסרה מתאילנד לאחר מעשיה [RHUGT season three]. היא ליוותה בכוח מהסט של [RHUGT season three] ונראתה הביתה מוקדם אחרי שהיא זרקה גללי פילים על חבר לקאסט", נכתב בדיווח ששותף על ידי עמוד מעריצים של בראבו ב- טוויטר.

אבל אחרי שראיתי את הטענות על אינסטגרםבאמצעות בראבו מאת Gaysלאה הכחישה שיש אמת באמירות המקוממות.

"זה היה איקוני. אני כל כך עצוב שזה לא קרה… מצטער לאכזב!!!” היא כתבה בתגובה.

רוני לאה מק'סוויני מכחישה את הדיווח על האיסור בתאילנד

ליאה גם הגיבה לדיווח בסטורי שלה באינסטגרם וכתבה, "לצערי זה לא קרה".

"מתנצל על האכזבה של כל כך הרבה!!" היא הוסיפה, יחד עם אימוג'י שצוחק תוך כדי בכי.

לאה מק'סוויני מכחישה לזרוק קקי של פילים ב-RHUGT Co-Star

כשהמעריצים מחכים להופעתה של לאה בעונה השלישית של RHUGTהם גם תוהים אם היא תהיה חלק מהאירוע הקרוב מוֹרֶשֶׁת סדרה של רוני, שחולקה לשתי תוכניות שונות מוקדם יותר השנה בעקבות עונה 13 עם דירוג גרוע. ובמהלך הופעה על טייקים חמים וצלילות עמוקות בפודקאסט באפריל, לאה התייחסה לאפשרות.

"אני מרגישה נהדר… אני מרגישה מקורקעת ואני מרגישה שאני לא צריכה לדאוג לדברים, שהיקום דואג להם בשבילי", הסבירה לאה כשנשאלה אם היא חושבת שהיא תוזמן להופיע.

"אני נהנה להיות בתוכנית, ונהניתי לעבוד עם אנדי ועם כולם. בעתיד אנחנו צריכים לראות מה יקרה", הוסיפה.קישור מקור