כוכבת 'Vanderpump Rules' Scheana Shay מגיבה ל-BravoCon Snub

שיאנה שי מדבר אחריה ואחרי מספר אחרים חוקי Vanderpump חברי צוות השחקנים נותרו בעליל מחוץ להרכב של BravoCon 2022.

בסדרת פוסטים ששותפו לעמוד הטוויטר שלה. שיאנה הגיבה לקול המזעזע כשהמעריצים התבטאו בשמה והתגוננה מפני מבקר מקוון, שהציע שלא היה לה "עלילה אמיתית" כללי משאבה "בשנים" והצל על גירושיה מ מייק שי כ"מוזר ומזויף".

"WTF!!! איפה [Ariana Madix, Scheana Shay, Lala Kent, and Lisa Vanderpump]?" דף מעריצים מבוסס אוסטרליה עבור כללי משאבה שאל בציוץ ששותף בתחילת השבוע, שאישר קייטי מלוני, טום שוורץ, טום סנדובל, ג'יימס קנדיו רקל לוויס יוצג.

ובתוך תְגוּבָהScheana שיתפה שלושה אימוג'ים מושכים בכתפיים, ולכאורה מאשרת שהסניף של BravoCon הפתיע.

Vanderpump כללים ש-Schana Shay מגיבה ל-BravoCon Snub

Scheana גם הגיבה לסירוב, באמצעות ציוץ חוזר, ושיתפה הודעה ממעריצה שציינה שהיא התחילה את התוכנית וזו הסיבה שהסדרה ממשיכה לשדר.

"כלומר… אתה התחלת את ההצגה וזו הסיבה שיש הופעה. הסיבה שאתה לא ברשימה הנוכחית היא מעבר לי. אולי [Bravo] האם לשמור על כלל הזהב של שמירת הטוב ביותר לסוף?!" ההודעה לקרוא.

Vanderpump כללים Scheana Shay מצייצים מחדש על BravoCon Snub

אבל מעריץ אחד לא הסכים, והציע ש-Scheana כבר לא חלק מרכזי בסדרה.

"האם ההצגה? לשאנה לא היה עלילה אמיתית כבר שנים. אפילו הגירושים שלה הרגישו מוזרים ומזויפים", הצהיר האדם, ונתן בראש לפרידתה ממייק לפני שנים.

מייד, שיאנה ירתה בחזרה במבקרת, ונתנה הנהון לבואה של בתה ב-2021 ירח קיץ.

"אני מניח שגם אני לא ממש הפכתי לאמא, הא?" שיאנה השיביחד עם אימוג'י של כף הפנים.

Vanderpump שולט ש-Schana Shay מגיבה לטענות שאין קו עלילה

כפי שהמעריצים יזכרו, Scheana קיבלה את פניה של בתה סאמר עם הארוס ברוק דייויס באפריל של שנה שעברה. וחודשים לאחר מכן, השניים התארסו.

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור