כוכב 'RHOA', דרו סידורה, מתייחס לביקורת על אבזור עצם הכלב

דרו סידורה הביא שק של עצמות כלב להרי בלו רידג' בפרק של יום ראשון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהוכמה מחבריה לצוות לא היו מרוצים מכך.

בעקבות הפרק, במהלכו זרקה דרו את אחת מעצמותיה לעבר "נביחה" פאטום אלפורדהגיבה דרו לביקורות של חבריה על האביזר כמו הנשים האחרות, כולל שר ויטפילד, סניה ריצ'רדס-רוסו קנדי בורוסקראה להתנהגותה "המתוכננת מראש".

"אני מבטא את עצמי כמו שאני מבטא את עצמי. יש אנשים שנלחמים. אני זורק עצמות", חשף דרו בפרק ה-24 ביולי של ה- RHOA: After Show. "אני מרגישה שהיו כמה עצמות ששרי שכחה לאסוף, ואני מרגישה שהחברה שלה צריכה משהו לשחק איתו".

כפי שדרו ציינה, היא הרגישה שהעצמות מתאימות, בהתחשב בתעלוליו של פאטום.

"כל מה שאני אומר זה כשאתה בא לקחת אותי, אתה תקבל את מה שבא איתי. היא לא נבחה כל היום?" היא שאלה. "היא הופיעה בזויה. היא הופיעה עם בקבוק בידה, כוס יין, ושערה פשוט התנפח. ואז היא פשוט המשיכה לנבוח עליי… כל היום היא ניסתה את זה, ניסתה את זה, ניסתה את זה."

אבל לדברי שרי, המחווה לא נחתה אצל פאטום, שאפילו לא הבין שהפריט הוא עצם של כלב בהתחלה.

"כשדיברתי עם פאטום לאחר מכן, היא אמרה שהיא חושבת שזה דרו שזורק את הדילדו של ראלף. היא לא ידעה מה זה בהתחלה", חשפה שרי.

לאחר מכן, שרי ציינה שלדרו תמיד נראה שיש בעיה.

"האם שמת לב שבכל פעם שאנחנו נפגשים, דרו תמיד מנסה להתווכח עם מישהו, אני או סניה או פאטום? בשבילי, היא רוצה תשומת לב, "נמקה שרי. "אני חושב שדרו היא תמיד מחפשת רגע, והיא לא רצתה את הרגע הזה מפאטום. היא חשבה שפטום הולכת להיות עדינה, ענווה, כי ככה היא הייתה במסיבת התה. היא ראתה צד אחר של פאטום שהיא לא מוכנה לקבל”.

קנדי גם הסכים שנראה שדרו עורר דרמה עם פאטום "משום מקום".

"[Fatum] אפילו לא דיבר עם [Drew] מתי [Drew] נכנס אליה," ציין קנדי. "[Drew was] מנסה להגיד להם איך הם צריכים להסתדר, ו [Drew] היה כמו, 'ואני צריך לשבת במכונית עם ה-b-tch הזה'. כאילו ישר!"

ובכל זאת, דרו התעקשה שהדרמה שלה עם פאטום לא באה משום מקום. במקום זאת, היא טוענת שאחרי שאנשים מסוימים נאלצו לשבת עם אנשים שאיתם עשו דרמה בדרך למסע כריית אבני החן שלהם, למרות שלקבוצה היו שני רכבי שטח, היא התוסכלה והלכה לדבר איתם מרלו המפטון.

"מה שקרה זה שמארלו אז היה כמו, 'טוב תיכנס איתי למכונית. אם אתה באמת חבר שלי, אז אתה תיסע איתי במכונית'. ולכלב היה במכונית הזו. ואז אמרתי, 'אני לא רוצה לנסוע לשם. אני לא מרגיש בנוח״. כשמארלו המשיכה לדחוף את הנושא הזה, אז אמרתי, 'אני לא רוכבת עם ה-B-tch הזה'", היא חשפה. "אז פעם אחת אמרתי שהיא הבינה את הנקודה."

במבט לאחור, שרי אמרה שמארלו הייתה "מתוסכלת" ולא מרגישה במיטבה בזמן הדרמה של צוות השחקנים.

"היא רצתה תמיכה. אבל אז דרו, שהביא אביזר מהבית, היא מחזירה אותו אליה. כאילו, מאיפה אתה מביא עצמות של כלב?" תהתה שרי.

"עצרת בחנות, ב-טץ'? אין לה כלב. דרו חושבת שהיא על הסט עם טיילר פרי," הסכימה סניה.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור