כוכב RHOA קניה מור גווני יציאת RHONY של Ramona Singer

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב קניה מור אומר "מעל והחוצה" למודחים לאחרונה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק OG רמונה זמר.

כפי שדווח בעבר, לאחר שפורסם כי רוני תשופץ לחלוטין ותאותחל מחדש לאחר 13 עונות ותחולק לשתי תוכניות נפרדות, אחת עם צוות שחקנים חדש לגמרי וגרסה שנייה של "Legacy" הכוללת חברי צוות עבר איקוניים, רמונה הודיעה שהיא יוצאת מהתוכנית מכיוון שהיא "כבר לא ל [her]." קניה לא יכלה להסכים יותר.

"הגיע הזמן שהיא תלך", אמרה קניה לאחרונה עמוד שישי.

קניה ורמונה נלחמו כידוע במהלך העונה הראשונה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

מעריצים רבים לא קנו את עמדתה של רמונה שהיא עזבה את בראבו מרצונה, והם מאמינים שהיא למעשה שוחררה מהרשת ומההצגה בגלל התנהגותה הבעייתית כל הזמן. הם קראו במפורש את ההערות הגזעניות לכאורה שהשמיעה נגד הכוכבת לשעבר שלה, אבוני ק. וויליאמס. בסופו של דבר, ראמונה נוקה לאחר חקירה פנימית, אבל כמו האוהדים, קניה מאמינה שהנזק נגרם.

"אתה חושב שהיא עזבה?" שאלה קניה. "אף 'עקרת בית' לעולם לא עוזבת."

לקניה גם לקח זמן לקדם את תוכנית הריאליטי החדשה שלה, כוחות מיוחדים: המבחן הקשה בעולםוהיו לה כמה מילים מפוקפקות לרמונה ולחברתה RHOA חברים לצוות.

"ראמונה יורדת בשעה הראשונה", צייצה קניה. התוכנית מעמידה סלבס מפורסמים באמצע המדבר ומאתגרת אותם "מנטלית, פיזית ורגשית" במהלך סבבים של תרגילים צבאיים.

לגביה RHOA צוות השחקנים, קניה אומר את זה בלבד סניה ריצ'רדס-רוס "יכולה להתמודד" עם ההצגה "בגלל שהיא אולימפית."

"אבל עוד מישהו מהקאסט שלי? לא, הם פאנקיסטים," אמר קניה.

בחדשות אחרות של רמונה, אשת החברה הניו יורקית עדיין מוסיפה עוד שמן למוניטין המגעיל שלה בכך שהיא מתנהגת כמו משוגעת במהלך מכירת מדגם יוקרתית לאחרונה בניו יורק.

על פי עדי ראייה באירוע המכירות של רמי ברוק, ראמונה נראתה חוטפת בגדים מידיהם של קונים אחרים, מסרבת לעבוד עם מקורבי מכירות ודורשת יחס מיוחד כשהיא לכאורה "ערומה למחצה".

"רמונה לא נשארה שם הרבה זמן כי היא צעדה ברחבי החנות עירומה למחצה, נואשת שאנשים ישימו לב אליה", סיפר מקורב באירוע רדאר אונליין.

עדת הראייה הוסיפה כי בשלב מסוים הייתה רמונה "לא מרוצה" ממה שהצליחה להשיג במהלך המכירה. היא התחילה להתרוצץ בחנות וסירבה לדבר עם אף אחד מלבד "המעצב בפועל", והיא החלה "להדוף" באופן לא יציב את כל מי שניסה לעזור לה.

"רמונה חטפה בגדים מידיו של קונה אחר!" טען המקור הפנימי. "היא תמיד מחפשת קרב ואין לה גבולות מתאימים."

"רמונה חושבת שהיא ג'ניפר אניסטון", המשיך המקור. "בבקשה, היא בדיוק פוטרה מבראבו! היא אפילו לא בטלוויזיה יותר".

אין תוכנית ריאליטי? אין בעיה. רכבת רמונה עדיין בפעילות.

קישור מקור