כוכב RHOA קניה מור מטיח במרלו ושירי בתור "מזויף"

קניה מור נדחה בדרך שבה מרלו המפטון ו שר ויטפילד מְנוּחָם קנדי בורוס בתוך ביקור ספא מרגש בפרק של יום ראשון בערב של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה.

לאחר שצפתה בחברותיה לצוות חובקות קנדי ​​המומה לאחר שבועות של דברי זבל, קניה עלתה לדף הטוויטר שלה, שם הטיחה את מרלו ושרי כ"כל כך מזוייפות" לפני שהודתה שהיא "גמרה" את הדרמה המתמשכת בינה לבין מרלו. . בנוסף, שרי נכנסה לדרו ולתוכנית האימון השנויה במחלוקת שלה, Drop It With Drew.

"מהום ומזויף!" מעריץ כתב בטוויטר ב-26 ביוני, יחד עם צילום מסך של רגע הסאונה בין מרלו, קנדי ​​ושרי.

"כל כך מזויף לעזאזל!" קניה מוסכם.

RHOA קניה מור טורחת בשיר ויטפילד ומרלו המפטון בתור מזויפת

קניה הגיבה אז למעריץ אחר שהאשים את מרלו ב"שקר ישר" בציטוט RHOA פוסט הצופה ו מוֹסִיף ההאשטאג "עובדות".

"מרלו ישר שוכב. היא העליבה את בעלה של קניה, את הנישואים, את ההריון ואת אמה. אוי, האפרסק הזה רקוב," אמר האדם.

RHOA קניה מור מגלים את השקרים של מרלו המפטון

כשהפרק נמשך, מעריץ שלישי צייץ לקניה, ואמר שנמאס להם מהדרמה בינה לבין מרלו, ששודרגה לתפקיד במשרה מלאה בתוכנית בשנה שעברה לאחר שהופיעה במספר עונות כאורחת או "חבר."

"הבקר איתך ומרלו כל כך עייף. אנחנו צריכים לשבת על זה", התלונן האדם.

"איך אתה חושב שאני מרגיש שהתגברתי על זה," קניה השיב.

RHOA קניה מור אומרת שהיא עברה על הדרמה שלה עם מרלו המפטון

לאחר שמארלו הטיח בה ועל קנדי ​​בתור "נעליים" במהלך פרק קודם של RHOAשניהם ירו בחזרה לעבר מרלו על כך שהציעו שהיא פועלת בניסיון נואש לשמור על האפרסק שלה.

"זו התנהגות מרזבים, אשר משפילה את ההצגה. הרבה מהתעלולים שהיא משתמשת בו… היא חושבת שהיא עושה טלוויזיה טובה, זה רק גורם לה להיראות כמו השטן שהיא", אמרה קניה ל-TODAY. "היא חיכתה מאה שנים (תפקיד במשרה מלאה), ועכשיו היא מרגישה שאני צריך לעשות את כל הדברים האלה כדי לשמור על התפקיד הזה. זה פשוט מועדון אקסקלוסיבי שמעולם לא נתן לה להיכנס לפני כן, ועכשיו כשנכנסנו לה להיכנס, זה כאילו, האם עשינו את הדבר הנכון? השכונה הרוסה? זה קצת מרגיש כאילו זה הולך לכיוון הזה".

גם בטוויטר, שיר, שכיוונה את מבנה הגוף של דרו במהלך התוכנית של יום ראשון בערב, והשוותה את הכוכבת שלה לפחית ביסקוויטים, כיוונה עוד יותר לעבר חברתה לצוות על ידי צחוקים על מאבקי הכושר שלה.

"איך קיבלת תוכנית ואתה בקושי יכול לעשות את האימון בעצמך?" היא שאל.

תוכנית האימון של RHOA Sheree Whitfield Shades Drew Sidora

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור