כוכב RHOBH קייל ריצ'רדס מאשר התנצלות בפני גרסל

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins/DFree

קייל ריצ'רדס אולי רמזה לעובדה שהיא עדיין לא התנצלה גרסל בוב בשביל לצחוק אריקה ג'ייןהתנהגות השיכורה של מסיבת יום ההולדת שלה, שבה השחקנית קיללה את בנו בן ה-14 של גרסל, ג'קס, כששיתפה הצהרה בסטורי שלה באינסטגרם על תגובת הנגד שקיבלה. אבל לפי הצהרה חדשה, היא ובעלה מאוריסיו אומנסקי למעשה התנצל "מיד".

לאחר שקייל ומאוריסיו התמודדו עם ביקורת על שצחקו כשדנו בהתנהגות הפוגענית של אריקה כלפי ג'קס בפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסשכלל לומר לילד "להוציא את ה-f-k" כשהם חגגו את יום ההולדת של גרסל, קייל אישרה שגם היא וגם בעלה פנו לחברתה לצוות.

"אני ובעלי, כמובן, התנצלנו בפני גרסל", שיתף קייל במהלך שידור חי של אמזון ב-12 ביולי, באמצעות E! חֲדָשׁוֹת. "לא שמתי את זה בסטוריז שלי באינסטגרם כשהסברתי את זה כי בכנות, כשהתנצלתי, זה היה אמיתי."

בסטורי שלה באינסטגרם, קייל התעקשה שהיא לא צוחקת ממה שאריקה אמרה לג'קס, אלא מהתעלולים השיכורים של אריקה בכלל. לאחר מכן היא אישרה שהתנצלה בפניה סאטון סטראקהשאת הפלות העבר שלו היא חקרה.

"הרגשתי שזה אישי בינינו ולא רציתי לעשות את זה וללכת לספר לכולם, כי זה היה בשביל גרסל, לא בשביל כולם. אבל אני אומר את זה עכשיו כי אנשים חושבים שלא התנצלתי בפניה, אבל בעלי אמרתי מיד", המשיך קייל.

לדברי קייל, היא הרגישה כל כך "נורא" בסצנת הצחוק שלה שהיא למעשה הפסיקה לצפות RHOBH.

"הייתי צריכה להתנתק מזה קצת", הסבירה. "הרגשתי נורא לראות את הסצנה הזו. זו הסיבה שאני לא רוצה לצפות בתוכנית כרגע, באופן אישי, כי מעולם, מעולם, מעולם לא הייתי צריך להגיב על משהו שלא ראיתי".

למרות שאולי קייל לא ראתה את אריקה מתעללת בג'אקס באופן אישי, היא חזרה על מה שהיא האמינה שנאמר.

"חבר'ה, התגעגעתם למה שאריקה אמרה לבנו של גרסל, הילד בן ה-14, ללכת לעזאזל? כלומר, זה לא מצחיק. אבל זה מצחיק", אמר קייל בעוד מאוריסיו אמר שזה "נהדר שהיא עשתה את זה".

בנוסף לקייל ומאוריסיו שהציעו התנצלות לגרסל, אריקה גם הושיטה יד, כפי שניתן לראות בתצוגה מקדימה של הפרק ב-13 ביולי.

"אני מסכימה ולוקחת אחריות מלאה", אמרה אריקה לגרסלה. "דיברתי והתייחסתי לילדים כאילו הם מבוגרים וטעיתי. אז אני מתנצל לגמרי… אני גם רוצה להגיד את זה: זה לא בא ממקום רע, לא היה מרושע. זה פשוט היה לא בסדר."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור