כוכב RHOBH, קייל ריצ'רדס, מדבר על סאטון ותמונות LVP, Kim Update

קרדיט: Vince Flores/startraksphoto, Instagram, Startraksphoto

קייל ריצ'רדס שוקלת סאטון סטראקהה-hangout האחרון של עם ליסה ונדרפומפ.

לאחר שראה שסאטון שיתף תמונה של השניים מפריז, צרפת, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים הופיע ב טדי מלנקמפ ו שופטת טמרההפודקאסט של, שבו היא הגיבה לתמונה, חשף היכן היא עומדת עם אחות קים ריצ'רדס וחבריה לצוות, ועוד.

"לא דיברתי עם סאטון מאז שראיתי את התמונה שהיא פרסמה, אבל אני חושב [she] כנראה באמת פשוט נתקל בה בפריז", אמר קייל בפרק ה-23 בינואר של שני Ts בתרמיל. "יש הרבה עקרות בית שם כרגע. לְשֶׁעָבַר-עקרות בית, עקרות בית… סאטון, [Erika Jayne], [Lisa Rinna]ו-LVP כולם שם."

בעוד קייל התמודדה עם הרבה דרמה בקרב חבריה במהלך 12 העונות שלה בתוכנית, העונה שעברה הייתה כולה על כך שהיא הסתכסכה עם אחותה קתי הילטון. ולמרות שהיא נשארה מנותקת מקתי בחודשים שאחרי הצילומים, היא אמרה לטדי ולטמרה שהיא וקים נמצאים במקום טוב.

"קים ואני באמת טובים, שיהיה ברור, קים ואני נהדרים", היא אישרה.

באשר למערכות היחסים שלה עם חברי צוות אחרים, קייל אמרה שהיא "באמת צריכה לקחת צעד אחורה מהתוכנית" לאחר עונה 12.

"אני אוהבת את הנשים האלה, פשוט הייתי צריכה הפסקה", היא הסבירה. "הם חברים שלי. אני מדבר איתם. אני שולח איתם הודעה. הייתי אמור לאכול ארוחת ערב עם סאטון. למעשה, היא חוזרת לעיר בשבת, אז אני חברים, ושלחתי איתם הודעה [Dorit Kemsley] לפני שהגעתי לכאן."

כאשר טדי הזכיר אז את הדרמה האחרונה של קייל עם רזא פרחאןאשר התבקש לאחר ה שאה של שקיעה אלום הצל את RHOBH חבר השחקנים בתור "עקרת הבית המוערכת ביותר" על צפו בשידור חי מה קורהוהמשיך כשקייל סימן להופעה המבוטלת שלו, קייל ניסה להמעיט בריב שלהם לפני שאישר שתמונת "OG" שלה לא עוסקת ברזה.

"אפילו לא אכפת לי," היא הצהירה. "הדבר המצחיק הוא שעשיתי לייק לתגובה, כמו בדיחה, ואז אנשים חשבו שפרסמתי תמונה ואמרתי 'OG' וזה היה צילום שעשיתי זה עתה בסנטה ברברה ושמתי רק 'OG' כי לא יכולתי לחשוב על שום כיתוב. זה לא היה קשור לרזה. שום דבר, ידי לאלוהים, לא קשור להערה הזו".

קייל המשיכה וחשפה שכאשר מדובר בהפקה בעונה ה-13 הקרובה, היא "לא חרדה מלראות אף אחד".

"זה לא הנושא שלי. וזה לא היה כל כך הם. זו רק התוכנית בכללותה", אמרה על האתגרים שלה עם עונה 12. "כשעזבתי באותו יום במפגש המחודש, ברור שהייתי מאוד רגשנית. חשבתי, 'טוב, זה זה עם אחותי ואיתי'. זו הייתה המחשבה שלי ואני חושב שאנשים לא הבינו. באמת חשבתי 'אתה יודע, זה זה'”.

בנוסף לתחושת דאגה לגבי עתיד מערכת היחסים שלה עם קתי, קייל פקפק בשובה.

"התוכנית, זה היה מוזר כי לא היו דברים מטורפים איתי, ובכל זאת זו הייתה אחת העונות הגרועות שלי. ופשוט הרגשתי שסיימתי. ואני כאילו, 'למה?'", היא הודתה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מתישהו מאוחר יותר החודש.

קישור מקור