עונשי המאסר של שותפיו של ג'ן שאה נחשפים לקראת גזר הדין הקרוב של כוכב RHOSLC.  בנוסף ג'ן מאשימה את ליסה בארלו בגזענות.

כוכב "RHOBH" קייל ריצ'רדס מציג ירידה במשקל

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages/Cover Images

קייל ריצ'רדס לוקחת את הכושר שלה ל"רמה הבאה" כשהיא מתכוננת לתחילת ההפקה בעונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס – וזה מראה.

שבועות אחרי בעלה של כוכבת הריאליטי הוותיקה, קניית בוורלי הילס מתווך מאוריסיו אומנסקידיברה על המראה החדש "הסקסי" שלה, וחשפה שהיא "מתאמנת כל יום", קייל לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם הראתה את המסגרת החדשה שלה בסדרה של תמונות בחדר כושר.

"אחת המטרות שלי לשנת 2023 היא לקחת את הכושר שלי לשלב הבא", היא כתבה את התמונה הראשונה שלה, שהציגה אותה מרימה משקל.

ואז, עם התמונה השנייה שלה, שהציגה את קייל מאחור, היא אמרה שחדר הכושר, הממוקם בביתה ב-8.25 מיליון דולר באנצ'ינו, קליפורניה, הוא "המקום שבו תוכל למצוא אותי בעתיד הנראה לעין".

RHOBH קייל ריצ'רדס מציג ירידה במשקל בחדר כושר

בזמן שהופיע בפרק ה-20 בדצמבר של עקרות בית אמיתיות יַצרָן קרלוס קינגהפודקאסט של, מציאות עם המלךמאוריסיו התבקש לעדכן על אשתו בעקבות העונה ה-12 הדרמטית של RHOBHשראתה נפילה בינה לבין אחותה, קתי הילטון.

"היא לוקחת קצת חופשה נחוצה, היא נרגעת, היא מצמררת, היא במקום המאושר שלה, עושה הרבה הליכה, [and] להכניס את עצמה לכושר", גילה מאוריסיו.

לאחר מכן אמר מאוריסיו שכאשר מדובר במבנה הגוף של קייל, היא נראתה "סקסית" מתמיד.

"אני אגיד לכם, כשתראו אותה, מעולם לא ראיתם קייל טוב וסקסי יותר מאשר בעונה הבאה. היא פשוט מתאמנת כל יום. היא בכושר כל כך טוב, ומנטלית, היא משתפרת בהרבה", הוא התגרה.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, לפני חודשים אושר כי קייל עבר הקטנת חזה. בזמן שהופיע בפרק ביוני של צפו בשידור חי מה קורהקייל נתפס לא בשמירה כשהמארח אנדי כהן הדליפה בטעות את החדשות על הניתוח הפלסטי שלה.

"איך מסתדרת הקטנת החזה?" אנדי שאל את קייל על WWHL: After Show.

"הו, תודה שהכרת לכולם את אנדי, תודה," ענתה קייל, וציינה שעדיין לא "דיברה על זה" על הניתוח בפומבי.

קייל הסבירה אז כשזה הגיע לניתוח הקטנת חזה שלה, היא בחרה להיכנס מתחת לסכין כדי שלעולם לא תצטרך ללבוש חזייה שוב.

"מעולם לא היו לי שתלים. היו לי DDs, ללא שתלים. עדיין אין לי שתל אבל נכנסתי ואמרתי, 'אני רוצה ציצים קטנים יותר ואני לא רוצה ללבוש חזייה יותר בחיים שלי'", שיתפה. "אז יש לי ציצים קטנים יותר… [And] לעולם לא אלבש חזייה לעולם, לעולם. אֵיִ פַּעַם."

קייל עבר גם ניתוח אף.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל לצלם מתישהו מאוחר יותר החודש.

קישור מקור