כוכב 'RHOM' לני הוכשטיין טוען ל"התעללות" בנישואים

קרדיט: אינסטגרם, סת' ברווארניק/startraksphoto

לני הוכשטיין האישה הפרודה הנאשמת ליסה הוכשטיין של "התעללות" בתגובה מזעזעת ששותפה באינסטגרם.

בעוד המנתח הפלסטי ממשיך להתמודד עם תגובה נגדית על כך שכביכול הסתכל על עקרות בית אמיתיות של מיאמי מככב עם בקשתו לגירושין ומערכת היחסים שלו עם קתרינה מאזפההוא פוטר בחזרה בטענה שלמרות מאמציו "להקריב [his] החיים" עבור ילדיהם, לוגן, 7, ואלה, 3, התנהגותה לכאורה של ליסה הובילה אותו לנקודת שבירה בנישואיהם.

"ליזה התייחסה אליי כמו למשרתת שלה. היא סירבה לעזור לי בבקשות הכי קטנות, צעקה עליי על בסיס שבועי אם לא יומיומי, הקימה חיים לגמרי הרחק ממני, נשארה בחוץ לחגוג כשהייתי בבית, מתחה ביקורת על כל מה שעשיתי (חוץ מעבודה קשה), דחפה את החברים שלה. שלא אהבתי במורד גרוני, הביך אותי בפומבי מול החברים שלי וסירב לעשות איתי שום דבר", כתב לני בפוסט ארוך ששותף באתר חיי המציאות עם קייט קייסי דף מעריצים פועל פייסבוק.

"כשסיפרתי לה מה הרגשתי היא צחקה עליי ואחד הבחורים שהיא יוצאת איתה היה אצלנו בבית, נופש איתנו וניהל איתה מערכת יחסים 'ידידותית' במשך [seven] שנים אבל אני האיש הרע?" הוא שאל, אולי בהתייחס ללהבת השמועות של ליסה ג'ודי גלידןשאיתו חגגה את הסילבסטר במיאמי בשבת ונראתה איתו בניו יורק ב-12 בדצמבר.

"ניסיתי להקריב את חיי למען ילדינו במשך שנים, אבל בסופו של דבר ההתעללות הפכה ליותר מדי", הוסיף לני ושאל, "אתה חושב שאתה מכיר את ליסה האמיתית?"

RHOM לני הוכשטיין מאשים את ליסה בהתעללות, מבוכה ציבורית

כפי ש RHOM המעריצים יודעים היטב שלני היה תחת אש במשך שבועות כשהפרידה שלו ושל ליסה המשיכה להופיע בתוכנית, כאשר ליסה חשפה בפרק של השבוע שעבר שהיא למעשה תפסה את לני עם קתרינה לפני שהוא פרסם בפומבי עם הגירושים שלהם במאי האחרון.

"הלכתי אל הילדה ואמרתי, 'למה את עושה את זה? למה אתה כל כך רשע? למה אתה כזה הורסת בית? למה אתה הורס את המשפחה שלי?' והיא הביטה בי והיא ליקקה את שפתיה. היא ליקקה את שפתיה!" ליסה נזכרה במהלך פגישת צהריים עם אמו של לני, מרינה הוכשטיין. "היא נגעה בגבו ובדיוק כאילו… איבדתי את זה. איבדתי את זה. בכיתי. אני רעדתי."

"זה מגעיל… אלוהים אדירים," ענתה מרינה. "איזו מין אישה היא? היא רעה!"

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים בכל יום חמישי ב-Peacock.

קישור מקור