כוכב RHOM לני הוכשטיין מודה שהוא בגד בליזה

קרדיט: Shutterstock/Debby Wong

לני הוכשטיין נראה שהוא לא מבין איך עובד צילום תוכנית ריאליטי.

לאחר שנתפס אומר לחבר שהוא יהיה "רווק" בקרוב בסצנה מ עקרות הבית האמיתיות של מיאמי ששותף מוקדם יותר השבוע, המנתח הפלסטי, בן 56, נתפס בכמה רגעים מדאיגים אף יותר, אחד מהם מציג אותו מסביר את הסיבה המזעזעת שבגללה הוא כבר לא שכב עם אשתו המנוכרת כעת ליסה הוכשטיין40.

"אומג… לני הוכשטיין מודה שבגד בליסה בזמן שהופעל מיקרופון!" עמוד המעריצים של Bravo Housewives הכריז לעוקבים שלהם באינסטגרם ב-8 בדצמבר, יחד עם קליפ מהעונה החמישית שיצאה לאחרונה של RHOM.

"אתה עדיין שוכב איתה?" נשמע אדם בשם ויטו שואל את לני.

"לא. אתה יודע למה?… כי אז הייתי בוגד במי שבאמת אכפת לי ממנו", עונה לני.

"האם היא יודעת?" תוהה ויטו.

"לא! אף אחד לא יודע. אף אחד. אף אחד," לני מאשר.

בשלב זה, ויטו קורא, "אוי אלוהים," ושואל את חברו, "לא עשית מיקרופון נכון?"

"ממ-הממ," משתף לני. "למה אתה חושב שאני לוחש?"

בעוד רגע מ RHOM עונה חמישית, ליסה נראית נשברת בגלל גירושיה הממשמשים ובאים והרומן של לני עם דוגמנית בת 27 קתרינה מאזפהשניהם מתפרסמים בעיתונות בחודשים האחרונים.

"הוא אמר לי, 'אני לא מאוהב בך'. ועכשיו יש לו חברה מלאה! הוא אמר שאתה צריך למצוא בית לך ולילדים", בוכה ליסה לחבריה לצוות, דרך מלכות בראבו עַל אינסטגרם.

ואז, כפי שנכתב בהודעה, "חמישה שבועות מאוחר יותר…", ליסה ולני נראים בתוך ביתם של 52 מיליון דולר באי סטאר, שלני רוצה את ליסה ממנו.

"אני פשוט לא מבין למה אתה מנסה להוציא אותי מהבית הזה. אני עדיין האמא של הילדים שלך,” ליסה אומרת לו.

"אני יודע שלעולם לא תעזוב מרצון. אני כבר יודע את זה. אני יודע שתצטרך לספר לך," עונה לני.

לאחר מכן לני כועס יותר, מדבר חזק יותר כשהוא שואל, "אתה מבין את זה? אתה מבין את זה?! שאלתי אותך שאלה פשוטה: אתה מבין את זה?"

לאחר שלני נתפס עם אישה מסתורית במועדון בתחילת מאי, הוא הודיע ​​על גירושיו מליסה ואישר את הרומן שלו עם קתרינה. עם זאת, לדברי קתרינה, היא לא גרמה לבני הזוג להיפרד.

"המציאות היא שגם לני וגם אני נפרדנו מבני הזוג שלנו לזמן מה ושניהם עוברים גירושים. הודיעו לי שליסה הייתה מודעת לחלוטין שהוא יוצא איתי", הסבירה קתרינה לדף שש. "שנינו התחלנו להתראות אחרי שנפרדנו מבני הזוג שלנו".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.קישור מקור