כוכב 'RHONJ', ג'ו ג'ודיס, הגיע לאחותו של לואיס רולס

קרדיט: פול אמנס/startraksphoto, BauerGriffin/INSTARimages

תרזה ג'ודיצה שיתפה תמונה שלה חוגגת את יום הולדתה ה-50 האחרון עם גיסותיה לעתיד, ובכך היא משכה את תשומת ליבו של בעלה לשעבר, ג'ו ג'ודיצה.

לאחר עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים פרסמה תמונה שלה בשמלה כתומה עם ד"ר ורוניקה רולס ו ג'ניפר רולס לצדה, ג'ו, שנפגע לכאורה מהאחות המכונה בשמה הראשון, פרסם תגובה לטרזה שבה הוא שאל על מצב מערכת היחסים שלה.

"תודה לאחיותיי היפות והמאוהבות שתמיד נתנו לי סיבה לחייך", כתבה תרזה בכיתוב התמונה שלה ב-7 ביוני.

ובקטע התגובות, ג'ו שאל, "האם הגבוה נשוי?"

RHONJ Joe Giudice מכה באחותו של לואיס רולס באינסטגרם

בעוד תרזה לא הגיבה לפנייתו של ג'ו, מספר מעריצים כן.

"הוא משגע אותי עם הבחור הזה", ציין אדם אחד.

"ג'ו אתה פרוע בשביל זה!!" אמר אחר.

"עדיין קיבלת את זה ג'ו," הוסיף שלישי, כפי שכתב מישהו אחר, "LMAOOOOOO JOE."

באחר RHONJ חדשות, לפי הדיווחים, לואיס הסכים לשלם 20,000 דולר כדי ליישב תביעה פדרלית שהוגשה נגדו ונגד החברה שלו, Produce Depot, שבה הוא מחזיק ב-60 אחוזים.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי כָּבֵדלואיס והחברה, שנמצאת בבעלות משותפת של שותפו העסקי של לואיס, Gaetano "Guy" Balzano, שיש לו 20 אחוז ממניות, הואשמו באי תשלום לספקים עבור הזמנות שבוצעו בשנת 2020. ועכשיו, כשהם מגיעים בהסדר, לואיס הסכים לשלם 20,000 דולר ל-CH Robinson מכיוון ש-Produce Depot יישאר לשלם את יתרת החוב של 120,000 דולר שלהם ל-Prometo Produce Corp.

כפי שאולי שמעו מעריצים, החברה של לואיס הגישה בקשה לפשיטת רגל מוקדם יותר השנה, וציינה במסמכי בית המשפט שהם עומדים בפני חובות בסך 1.6 מיליון דולר והיו במינוס של למעלה מ-878,000 דולר ב-2020.

לואיס ופרודוק דיפו לא רוצים לקחת על עצמם אחריות כלשהי בתוך ההסדר, והם כבר לא בעניינים, אבל שופט פשיטת רגל עדיין לא אישר את ההסדרים.

דיון בתיק התקיים ב-26 במאי, ודיון נוסף יתקיים ב-1 ביולי 2022.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה לצלם את החתונה של תרזה ולואיס באוגוסט הקרוב.

קישור מקור