כריסטין קווין לא הוזמנה לפרסי MTV על רקע מחלוקת

סרטי דוקוס של נטפליקס מוכר שקיעת השמשהמלכה התושבת "נבל" כריסטין קווין זה עתה הוגלה מפרס הסרטים והטלוויזיה של MTV: ללא תסריט. כעת, צפים דיווחים רבים מדוע מלכת הקרח הודחה בעצמה.

פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV לשנת 2022: Unscripted שודר זה עתה, ותוכנית הריאליטי הפופולרית ביותר בתחום הנדל"ן זכתה בגדול באותו ערב, כולל הזוכה בתוכנית הריאליטי הטובה ביותר וכוכב הריאליטי הטוב ביותר עבור כרישל סטאוס. עם זאת, חבר מרכזי אחד בתוכנית נעדר באופן ניכר: כריסטין (שהייתה מועמדת לקרב הטוב ביותר לצד כרישל).

לפי מקורות ב עמוד שישי, כריסטין "לא הוזמנה" לאחר שהוזמנה בתחילה להשתתף בתערוכת הפרסים בפברואר.

המקור טען שהדחה של הרגע האחרון הגיעה לאחר שכריסטין נתנה סדרה של ראיונות שליליים ושנויים במחלוקת בנוגע למפיקי התוכנית המצליחה של נטפליקס.

"ההחלטה הזו לא הגיעה מ-MTV. זה הגיע מנטפליקס/הפקה", אמר המקור לעמוד שישי.

"הניחוש שלי הוא שהם ידעו מראש ש'Selling Sunset' עומד לנצח, ומכאן למה אדם [DiVello] היה נוכח, וזה הפך את המצב פחות דביק שלא תהיה כריסטין נוכחת", פירט המקור.

כריסטין ואדם היו מסוכסכים לאחרונה בגלל טענות חמורות שלפיהן הוא אמר לכריסטין "להתאבד", והוא גם אמר לכאורה לכריסטין "ליפול במדרגות".

כריסטין גם אמרה שאדם לא היה מרוצה ממנה לאחר שלכאורה הגיבה בפומבי על האופן שבו התוכנית יצרה ועיוותה "5,000 סיפורים מזויפים" לקראת העונה האחרונה. היא גם אמרה שהם השתמשו ב"קסם עריכה" כדי להפוך את התוכנית ליותר מזויפת ממה שהיא אמיתית.

כריסיטין קווין מצילה קווים מזויפים של מכירת שקיעה

"הוא בעצם פגע בי על היותי כנה מדי ואמרתי, 'אלה החיים האמיתיים שלי וזה לא קרה ואתה יודע את זה', ואז הוא צרח וצעק עלי", אמרה כריסטין.

יש גם דיווחים אחרים שמביאים בחשבון מדוע כריסטין לא הורשה להשתתף באירוע.

בידור הערב לאחרונה דווח כי מקורות אמרו שיש "מספר מוגבל של כרטיסים" זמין לצוות המופע.

"מכירת שקיעה קיבל רק מספר מסוים של כרטיסים", הסביר המקור. "היא ממש המומה ויודעת שהם שולחים מסר חמור על ידי הדרתה".

יש גם את המחלוקת סביב כריסטין ששיחדה לכאורה לקוח ב-5,000 דולר כדי לא לעבוד עם מתווך עמית אמה הרנן.

"זה מאה אחוז עובדות," אמרה אמה ל-ET. "…אני לא מבין את השקרים וכל השאר. אני לא מהדהד עם זה. זה לא מי שאני. לא כך חונכתי".

עתידה של כריסטין מכירת שקיעה נמצא באוויר נכון לעכשיו. במהלך ספיישל האיחוד האחרון של התוכנית, הבוס שלה לשעבר ג'ייסון אופנהיים אמר שאין עוד "מקום לקבוצת אופנהיים".

עם זאת, ג'ייסון הוסיף שכריסטין עשויה לחזור בתפקיד כלשהו בעתיד.

"עכשיו, בעתיד, אם היא תתייחס ברצינות לנדל"ן, אם אוכל להבין את נקודת המבט שלה על הדברים, אם היא תשנה את התנהגותה, אם היא תביא רישום גדול, יש הרבה סיבות שבהן אשקול אותה יש מקום בקבוצת אופנהיים, אבל כרגע, אין מקום", סיכם.

עם זאת, ייתכן שכריסטין לא תזדקק לקבוצת אופנהיים, שכן לאחרונה השיקה עסק משלה, Real Open, המאפשר ללקוחות לקנות ולמכור נדל"ן באמצעות דרך המטבעות הקריפטו המתפתחת של ביצוע עסקאות עסקיות.

ובכל זאת, כריסטין אומרת שעדיין יש סיכוי שהיא תוכל להופיע מכירת שקיעהבאומרו שזה יצטרך להיות תרחיש מסוג "קרב התיווכים".

מכירת שקיעה משודר בנטפליקס ונמצא כעת בהפסקה.

קישור מקור