כריסטין קווין עוזבת למכור שקיעה, משתפת מה הלאה

כריסטין קווין לא יוצגו בעונות השישית והשביעית הקרובות של נטפליקס מכירת שקיעה.

לאחר שבהתה בסדרת הריאליטי בחמש העונות האחרונות, ודילג לשמצה על המפגש של העונה החמישית על רקע אבחנה של COVID-19 שנשאלה בסופו של דבר, כריסטין חתמה עם IMG Models ומצפה להמשיך מהתוכנית ולהתמקד בה קריירת הדוגמנות, כמו גם תיווך הנדל"ן הידידותי להקריפטו החדש שלה עם בעלה כריסטיאן ריצ'רד.

ב-17 באוגוסט, סיפרו מקורות הפקה TMZ שכריסטין לא תחזור לעונות החדשות, שהחלו לצלם לאחרונה, וציינה שההחלטה הייתה הדדית בין כריסטין, נטפליקס וחברת ההפקה של התוכנית.

הם גם אישרו את החוזה החדש של כריסטין עם IMG וחשפו שהיא כבר זכתה למספר הופעות דוגמנות והופעות.

דיווח שני אמר שכריסטין שמחה להמשיך הלאה מכירת שקיעה ומצפה לטייל "במסלולי המסלול בניו יורק, מילאנו ופריז".

"כריסטין ידעה שהיום הזה יגיע. היא גאה בעבודה שהשקיעה כדי להפוך את Selling Sunset להצלחה, אבל היא יכלה לראות את עצמה מתרחקת מהצוות עוד לפני שהחלה לצלם את עונות 4 ו-5", אמר מקור. עמוד שישי. "המטרות שלה הרבה יותר גדולות מאשר לשחק נבל בסדרת ריאליטי אנסמבל. היא לא יכולה לחכות להתחיל את הפרק הבא בקריירה שלה ולהראות לעולם מי היא באמת".

היציאה של כריסטין מגיעה חודשים לאחר שהיא טענה בפומבי את מפיק התוכנית, אדם דיבלוהעירה לה הערות מאיימות במהלך הופעה ב- קרא לה אבא פודקאסט במאי.

"אחרי שכריסטין הודיעה על רגשותיה לגבי אדם דיבלו, היא הגיעה להחלטה הדדית עם נטפליקס ועם חברות ההפקה של התוכנית כי היה הגיוני לצאת לפני עונה 6", הסביר מקורב.

בפודקאסט, כריסטין אמרה, "עלינו להסתכל על מה שאדם דיבלו עשה בכללותו, כבן אדם, כאדם שהוא… [He] למעשה אמר לי ללכת ליפול במדרגות ולהתאבד בשלב מסוים."

לפני הדרמה שלה עם אדם, כריסטין הציעה שהיא מתכננת לחזור, למרות ש"סיימה את החוזה שלה" עם קבוצת אופנהיים.

ביום רביעי, כחדשות על יציאתה של כריסטין מ מכירת שקיעה נשבר, TMZ הדביק אמה הרנן מחוץ למשרד של קבוצת אופנהיים, שם הודתה ששמעה את הדיווח והבהירה שהיא לא מודאגת יותר מדי מההצלחה העתידית של הסדרה.

"גם אני שמעתי את זה… אני חושב שהתוכנית מצליחה מאוד. יש לנו הרבה אנשים מדהימים.

כפי ש מכירת שקיעה אולי המעריצים שמעו, בר טייסי ו ניקול יאנג נוספו לצוות השחקנים לעונות שש ושביעית בתחילת החודש.

קישור מקור