כריס באסט של RHOP על אם הוא יתבע את ג'יזל על לשון הרע

קנדיאס דילארד באסטבעלה של, כריס באסטנחשף אם יש לו תוכניות לתבוע ג'יזל בראיינט ו אשלי דרבי במהלך אינסטגרם לייב לאחרונה לאחר שהנשים האשימו אותו בהתנהגות בלתי הולמת עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

לאחר שג'יזל הציעה שכריס גרם לה אי נוחות במהלך שיחה פרטית שניהלו בחדר ההלבשה שלה במפגש של העונה השישית ואשלי האשימה את כריס בכך ששלח לה DM מאוחר בלילה ופלירטט עם אחד מחבריה, כריס פנה לרשתות החברתיות, שם הוא ענה על שאלה בנוגע להתדיינות פוטנציאלית.

"האם אני יכול לתבוע אותם על לשון הרע? אני לא תובע, אני לא אדם בעל דין", אישר כריס ב-IG Live, דרך אורבן בל. "אני לא אתבע אף אחד. האם אני כועס, האם אני כועס על זה? אני."

בנוסף להתמודדות עם תביעות של ג'יזל ושל אשלי, כריס הואשם גם בכך שהוא בוהה מיה תורנטון בְּ- קארן הוגראירוע האביב בלינג, שמאז היא חזרה בו.

ומכיוון שהוא עודד את הידידות בין קנדיאס ואשלי, והרגיש שג'יזל הייתה חברה של אשתו, כריס מרגיש שהוא נבגד על ידי שניהם RHOP חברי צוות השחקנים. עם זאת, כשזה מגיע לגיזל, הוא מאמין שהטענות שהעלתה נגדו היו תוצאה של הטראומה שספגה במהלך נישואיה בעבר עם ג'מאל בראיינט.

לאחר שנשאל לכאורה אם הוא מאמין שג'יזל לא יכולה למצוא גבר, כפי שהשמועות העלו, כריס אמר שמה שעבר על ג'יזל במהלך נישואיה הכושלים כנראה הוביל אותה לדבר נגדו.

"לג'יזל אין בעיה למצוא גבר. זה אם היא לא רוצה או לא. אני מרגיש שהרבה ממה שהיא אמרה שגרם לה לאי נוחות זה בגלל השטויות שבעלה לשעבר עשה לה. ואני יכול להבין את זה. אני מבין את זה", הוא נימק. "רק תגיד לי, רק תגיד לי. כי אם היית אומר לי את זה, הייתי אומר שאני לגמרי מבין. אני מבין. זה בסדר."

לאחר מכן הוסיף, "האם ג'יזל רוצה אותי? בשום אופן, צורה או צורה אני לא חושב שג'יזל רוצה משהו איתי".

מוקדם יותר החודש, בזמן שהופיע ב- מציאות עם המלך פודקאסט עם קרלוס קינגפתחה ג'יזל על ההאשמות שלה נגד בעלה של קנדיאס.

"באותו ערב, כריס היה מאוד שיכור באותה נקודה של הלילה… יכולנו לדבר במסדרון. לא הבנתי למה הוא רצה ללכת לחדר שלי", הסבירה. "אז ברגע שהיינו שם, זה פשוט גרם לי להרגיש לא בנוח… מעולם לא אמרתי שהאיש הזה פיתה אותי. מעולם לא אמרתי שהוא טרף אותי. מעולם לא אמרתי שאני מאשימה אותו בתקיפה מינית".

RHOP צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה של הפרק החדש של הערב של הלילה עקרות בית אמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב ולשוחח למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור