לאלה קנט חולקת עם ג'קס חווית שוד "אימתנית".

קרדיט: Shutterstock/DFree

לאלה קנט חשפה במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלה שהיא חוותה גניבה "מחרידה" לאחר שנסעה לפאלם ספרינגס, קליפורניה, עם אמה, ליסה ברנינגהםהקודם שלה חוקי Vanderpump חברים לצוות, ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטוהילדים שלהם.

בשיחה עם מאזינים מוקדם יותר החודש, לאלה אמרה שביום האחרון של שהותם בהשכרה ב-Airbnb בסוף השבוע של 18 בנובמבר, אמה הבחינה שמישהו עבר את הרכב של לאלה, בסופו של דבר ברח עם הטבעת של ליסה וגם פרץ לג'קס. והמכונית של בריטני.

"תודה לאל, תיק ההחתלה היה בחדר השינה. אז הייתי כמו 'לא פשטנו אותנו' ו [Lisa] הולך 'בוא תראה. בוא תסתכל על המכונית'", נזכר לאלה, דרך כָּבֵד. "ואז אני יוצא החוצה ומאוד – אנחנו חטפנו. כל חריץ של המכונית נפתח. הטבעת של ליסה – הייתי כמו תודה לאל, זו הייתה רק טבעת, אבל היא קיבלה אותה בפורטו ריקו בזמן שהייתי בהריון, עשתה סרט, אז היה לה ערך סנטימנטלי, אבל פשוט הייתי חייבת לשחרר אותה”.

גם המכונית של ג'קס ובריטני הייתה מטרה על ידי הגנב או הגנבים, אך למזלם, אף אחד מחפציהם לא נלקח. וכפי שלאלה המשיכה ואמרה, כוכבי הריאליטי לא היו הקורבנות היחידים.

"השכן עוצר ואמר 'הם פגעו גם במכונית שלך?' והייתי כמו 'כן'. הם אמרו, 'גם שלנו, ראינו אותם במצלמת הטבעת, זה היה ב-1:30 לפנות בוקר'. אני כאילו זה מפחיד כי ישבנו במוסך, בסדר, וכאילו לשחק משחק", גילה לאלה.

באחר לאלה קנט חדשות, ה כללי משאבה חבר צוות השחקנים הופיע לאחרונה ב שיאנה שיהפודקאסט של, שבו היא אישרה את התוכניות לקבל בברכה ילד שני.

"אני חושבת שבסביבות הקיץ אתחיל כמו לנסות להיכנס להריון", אישרה לאלה ב- Scheananigans עם Scheana Shayבאמצעות כָּבֵדוציינה שהיא תשתמש בתורם זרע.

"אני לא יודע מה יקרה ובן זוג יכול להיכנס לחיים שלי, כי יש סיכוי כל כך גבוה שזה לא יצליח, במיוחד איפה שאנחנו גרים, אני לא לוקח את הסיכון", הסבירה לאלה. "כמו שאני כל כך מצולק מכל השטויות האלה שקרה בחיי, אני עושה תורם זרע. פרק זמן. אני אפילו לא אנסה לעשות את זה בדרך אחרת. אני לא רוצה שמעורב אדם אחר".

לאלה, שהתפצלה מ רנדל אמטאבי בתה בת ה-19 חודשים, אושן קנט אמטבאוקטובר 2021 על רקע האשמות על בגידה, המשיכה וחשפה שהיא כבר נפגשה "עם מומחה פוריות".

"יש להם את האתר ואת תורמי הזרע שאתה מסתכל עליהם. ושאלתי, 'כמה מהר אנחנו יכולים לעשות את זה?' היא אמרה, 'אתה ממש בוחר, משלם, זה מגיע למחרת, ואתה יכול להיכנס ולבצע את זה'. כאילו זה מאוד מאוד מהיר," הסבירה לאלה.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור